2733
2734
عنوان

با شوهرت چطور حرف میزنی

202 بازدید | 16 پست

شما با شوهرتون چطور حرف می زنید که گوش کنه؟

مثلا من دلم میخواد بیشتر به خودش برسه یا برای خونه وسیله بخره یا دیگه فلان اشتباه رو نکنه.

میگه باشه ولی انجام نمیده... 

همشون همینن ،آدم نمیشن 😂

مگه میشه مامانی که رفته جلو مدرسه تا بچشو بیاره خونه،دست یکی از بچهای دیگه رو بگیره بجای بچه خودش؟بگه اون یکی خوشگلتره قویتره اونو ببرم بجای بچه خودم؟واسه مامانا هیشکی بچه خودشون نمیشه،اینطوری عاشق هم باشید😎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

در مورد خانواده اش مستقیم

در مورد خودش غیرمستقیم

در مورد کارشو مسایل مالی با القای حس اعتماد بنفس بهش

در مورد خودم و احساسم خیلی موفق نیستم، دست خودم نیست گریه م میگیره

هوای خوب مثل زن خوب استهمیشه نیست. ..زمانی هم که هست, دیرپا نیست.مرد اما پایدار تر است.اگر بد باشد, می تواند مدت ها بد بماند و اگر خوب باشد, به این زودی بد نمی شود اما زن عوض می شود با بچه, سن, رژیم, حرف, ماه, بود و نبود آفتاب, وقت خوش...زن را باید پرستاری کرد با عشق،حال آن که مرد می تواند نیرومند تر شود اگر به او نفرت بورزند
2738
قبل رابطه بگو😂

عهههه یادم نبود اینجا جواب میدع،ولی فقط همین ی جا 😂😂😂😂

مگه میشه مامانی که رفته جلو مدرسه تا بچشو بیاره خونه،دست یکی از بچهای دیگه رو بگیره بجای بچه خودش؟بگه اون یکی خوشگلتره قویتره اونو ببرم بجای بچه خودم؟واسه مامانا هیشکی بچه خودشون نمیشه،اینطوری عاشق هم باشید😎

من اول ازش ب صورت محو ازش تعریف میکنم بعد بهش میگم فلان کارتو دوست نداشتم

مثلااگه ی وقت میوه بد بخره.باز ازش تعریف میکنم ولی موقعدخرید بعدی اش میگم تو خیلی میوه های خوب میگیری این سری هم مثلا گوجه سفت برام بخر.

من همیشه درحال تذکر دادن هستم...مثل یه بچه ک باید خودم لباساشو ست کنم...خودم بگم کی برو ارایشگاه،خودم بگم مدل ریشت چی باشه...

ولی انصافا خرید خونه رو تماااامو کمال بدون دخالت من انجام میده و امار همهههه چیو داره...ک چی خونه داریم چی نداریم ک بخره...

از اینش خوشم میاد

قبل رابطه بگو😂

بعد یادش میره! 

میگه اون موقع زبونم از یه جا دیگه دستور میگرفت! 🙄🙄

تیکر بارداری نیست...دخترم👩زمستانم با تو بهار است⚘تو امید فرداهای منی؛محرم راز منی، تک گل باغِ منی.دردانه منی و من،از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم😍
2706