2737
2734
عنوان

کیا گردن درد دارن ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1927 بازدید | 56 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اونی که کرمیه یا قوطی؟ 

نه قوطی پلاستیک ابی رنگه حالت ژل هست ا🥰

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
عزیزم توام درد به دستت میزد؟

به فک و دستم آخراش فکر کردم دارم سکته قلبی میکنماینا علائمشه

نگو بد خوابیدم گردنم رگ ب رگ شده 

نگران نباش بزن اینو خوب میشی 

قول❤️

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
2731
قیمتش چنده

نمیدونم بخدا بیشتر از ۳۰نی 

شوهرم میخره همیشه

ارتوپد؟ 

نه بابا تشخیص ارتوپد اکثر وقتا اشتباه و راه کاراشون بیشتر آسیب میزنه مثه خواهرم مثه عمه ام متاسفانه...این دکتری که میگم جراح مغز و اعصاب و ستون فقراته و تشخیصش عالیه و الکی هم زیر تیغ نمیبره کسیو ..خواهرم پیش دکتر ارتوپد معروفی رفت که تشخیص اشتباه داد و راه درمان اشتباه تر که بیشتر آسیب زد بهش اما وقتی دکتر مغز اعصاب و ستون فقرات رفت با ساده ترین راهکارو هزینه خوب شد

میان خضر و موسی چون فراق افتاد، فهمیدم/ که گاهی واقعیت با حقیقت در منافات است/ اگر در اصل دین حُبّ ست و حُب در اصل دین، بی شک/ به جز دلدادگی هر مذهبی، مُشتی خرافات است
2738
عزیزم توام درد به دستت میزد؟

حالا شما اول اون ژلی که دوستان میگن و امتحان کن شاید عضلانی و گرفتگی جزیی بود و خوب شد...اگه نتیجه نگرفتین دکتر برید

میان خضر و موسی چون فراق افتاد، فهمیدم/ که گاهی واقعیت با حقیقت در منافات است/ اگر در اصل دین حُبّ ست و حُب در اصل دین، بی شک/ به جز دلدادگی هر مذهبی، مُشتی خرافات است
کدوم دکتر عزیزم؟

دکتر بهادر محمدامین عزیزم

اینه عزیزجان همینو بخر

اینم رنگ خوده ایسه

2706