2726
عنوان

کیا گردن درد دارن ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1927 بازدید | 56 پست

بخاطر کار سنگین یا گوشی زیاد دست گرفتند یا سرتو زیاد پایین انداختن احتمالا اینطوری شدی، الان باید کرم هایه مسکن یا باز کننده عضلات بزنی بعد دردش که آرام شد حتما باید ورزش گردن انجام بدی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بخاطر کار سنگین یا گوشی زیاد دست گرفتند یا سرتو زیاد پایین انداختن احتمالا اینطوری شدی، الان باید کر ...

من خیلی ورزش میکنم 

میدونم به خاطر گوشیه میترسم دیسک شده باشه

2728
واقعا ؟ خدا کنه خوب شه 

اگه تهرانید دکتر خیلی خوب بهتون معرفی کنم 

میان خضر و موسی چون فراق افتاد، فهمیدم/ که گاهی واقعیت با حقیقت در منافات است/ اگر در اصل دین حُبّ ست و حُب در اصل دین، بی شک/ به جز دلدادگی هر مذهبی، مُشتی خرافات است
https://www.ninisite.com/profile/forum/topic?topicId=4024440&slug=مانتوم-چطوره-بچه-گزارش بزنید ل ...

بچه ها گزارش بزنید توروخدا ضروریه

🌹زندگیمو میسازم 🌹                                             🌸 زندگی زیباست اگرمن بخواهم🌸
آخه متاسفانه اگه درد به استخون و فقرات ربط داشته باشه با ژل خوب نمیشه...بیشتر دردای عضلانی و گرفتگی ...

ایشالا که اینجوری نباشه 🥰🥰

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
واقعا منم خیلی درد دارم دیگه نوار قلب عکس قلب هیچی نیست ولی درده هست😖😖😖😖

ایس رو برن قوطیشم آبیه 🥰🥰

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
واقعا ؟ خدا کنه خوب شه 

بله عزیزدلم اب رو اتیش شد

2706