2726
میشه بگی طرز تهیه اش رو ؟

پیاز داغ میکنی دوتا بزرگ ریز خورد کن 

زردچوبه و نمک میریزی گوشت رو تفت میدی قدری که رنگش برگرده رب اضافه میکنی ترجیحا رب خانگی یا مارک روژین عالیه رنگش 

آب بریز بزار بپزه گوشتت 

توی قابلمه دیگه لپت رو بپز که له نشه

جفتش که پخت لپه رو اضافه کن یه دونه هل خورد شده ته استکان زعفرون یه قاشق چای خوری سرخالی گلاب و یه نصف چوب دارچین بهش اضافه کن حتما موقع سلف چوب دارچین و در بیار

من زرشک رو بهش خلال پسته اضافه میکنم با شکر و زعفرون برای تزیین برنجم خیلی خوش طعم میشه

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اونا چون مقدار غذا زیاده برای اینکه بوی گوشت و بگیره استفاده میکنن چون کم کم برای پانصد ششصد نفر غذا ...

🙂

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
چه جوری درست میشه با گوشت چرخ کرد؟

گوشت و پیازو سرخ میکنی بعد زرد چوبه و رب گوجه اضافه میکنی بعد هم چوب دارچین و هل بعد آب میرزی آخرای پخت هم گلاب بعد هم خوب میزاری جا بیفته

2728
گوشت و پیاز و زردچوبرو باهم سرخ کنی از اول اولش  آب شو کم بریزی

پروفایل عکس خودته؟

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..
بله روی شعله خیلییییی کم دیروز ساعت ۱۲ ظهر بار گذاشتم تا۸ شب قشنگگگگ جا افتاده بود همسرم میگفت طعم ...

دلم خواست

اگه گل بودم حالا شبو روز خارم بدون تو بدون تو    جمادی الاول خاص جذاب    😎طُ” ♥️ قَشَنگ تَرین تیترِ زِندِگےِ مَنی ♥️میگن اگه دیدی خدا همه ی در و پنجره هارو بسته گلایه نکن شاید اون بیرون باد و طوفان سختی باشه.و خدا هیچوقت بد بنده هاشو نمیخواد .پس امیدت به خدا باشه❤پسرم❤نا رفیقا از زندگیم حذف میشن 💜💯☝️My Love Is💞 Mehri💞
چطور😍

خوشگله

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..

دارچین هل گلاب زعفران

“یا امام رضـــــــــــا” اگر بناست که لطف کسی به ما برسد …. .خدا کند فقط از جانب شما برسد….نخواه منت بیگانه بر سرم باشد….. .خوش است خیر همیشه ازآشنا برسد…                            . 💚😍زیر پوست من یک دنیا در جریان است😍💚
2706