2726

دیشب تاپیک زدم تعداد خیلی کم بود رفتم داروخانه یه خانمی اومد پشت سرم من متوجه نشدم پشت سرمه تا اینکه سرفه کرد من ماسک زده بودم اونم ماسک زده بود ناخودآگاه برگشتم نگاش کردم ماسکشم از این الکیا بود  فاصلمون خیلی کم بود اومده بود داروی سرفه بگیره با مامانش بود بقیه رو هم نصیحت میکرد چرا اومدید بیرون در حالی که خودش بیرون بود

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

واای تو صورتت سرف کرد مگه؟

._. استادمون‌میگفت‌:ماشینو‌که‌طراحی‌میکنن یه‌آینه‌کوچیک‌میزا‌رن‌واسه‌‌نگاه‌کردن‌به‌عقب یه‌شیشه‌بزرگ‌میزارن‌واسه‌دیدن‌جلو همونقد‌ر محدود‌به‌گذشته‌نگاه‌کنید نگاهتون‌به‌جلو‌باشه!"میفهمین‌کِه‌چی‌میگم.. #زندگی‌ذره‌کاهیست که‌کوهش‌کردیم... مامان یه پسر کوچولو هستم^^
الان من خیلی استرس دارم از دیشب نمیدونم کرونا داشته یا نه اگر داشته منم گرفتم یا نه چیکار کنم حالا

عزیزمگرشما ماسک نداشتی خوبه دیگه کرونا ازکجاوارد میشه شماهم از اون ماسک ها الکی داشتن

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
عزیزمگرشما ماسک نداشتی خوبه دیگه کرونا ازکجاوارد میشه شماهم از اون ماسک ها الکی داشتن

اخه چشم هم هست بعد منم بلافاصله ناخوداگاه اشتباه کردن برگشتم نگاش کردم

نمیدونم داشته یا نه ولی اگر داشته باشه چقدر احتمال داره منم گرفته باشم و باید چیکار کنم نگران بقیه ا ...

چون دوتاتون ماسك داشت 

و اگه جفتتون از اين ماسك پيزوري ها بوده 

هفتاد درصد جلوگيري كرده سي درصد احتمال سرايت هست 

اگه هم ماسكت خوب بود احتمال سرايت خيليييي كمتر از سي درصده

2706