2410
2553
عنوان

بچه ی دوسالتون چقدر بهتون وابستس؟

193 بازدید | 23 پست

پسر من تا یه ماه پیش خوب بودا الان تو حیاطم باید پیشش باشم تا بازی کنه. اخه هر روز میرم خونه بابام اونجا تو کوچشون سه چرخه بازی میکنه خودمم دم در وایمیسم  که  ماشین موتور میاد مواظبش باشم حالا اینم یاد گرفته همه جا پیشش باشم با بچه های خواهرم خوبه بازی میکنه ولی اونروز دوتا از بچه های همسایه اومدن پیشش اومد چسبید بمن. دوس دارم اجتماعی باشع . یا یکیو که نمیشناسه اگه چیزی ازش بپرسه اصلا حرف نمیزنه فقط نگا میکنه ولی تو خونه خیلی حرف میزنه . چیکار کنم اجتماعی باشه و بمنم وابسته نباشه

صلوات ⁦❤️⁩💜💙💚💛🧡⁦♥️⁩ 

اصلا دعواش نمیکنی یا نمیزنی

بچه من اصلا😂ولی خب برم بیرون یواشکی باید برم وگرنه خیلی گریه میکنه

لطفا اگر تو تاپیکا شمارو ریپلای کردم یا از شما سوال پرسیدم جواب منو بدید وقتی مخاطبم شما نیستین و میاین با ریپلای تون جنجال به پا میکنید فاقد شعور هستین✌️📿😌

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
اصلا دعواش نمیکنی یا نمیزنی بچه من اصلا😂ولی خب برم بیرون یواشکی باید برم وگرنه خیلی گریه میکنه

زدن که اصلا ولی گاهی موقه ها که دیگه خیلی کفرمو دربیاره سرش داد میزنم

صلوات ⁦❤️⁩💜💙💚💛🧡⁦♥️⁩ 
2714

من انقدر دوست دارم بچم یذره حداقل وابستم باشه. ۱۸ ماهشه صبح بیدار میشه زودتر اگه ببینه ما خوابیم میره خونه مادر شوهرم 'طبقه بالا صبونه میخوره جیششو اونجا میگه میبرش دست شویی و میشینه بازی. بهش میگه ماگانت کجاست میگه هابیده. ینی خوابیده. ظهرم ناهار میخوره بعد خودش میاد پایین تازه با من میگه باهم بریم بالا. اصلا انگار نه انگار مامان داره  از جیش ک گرفتمش دیگه بدتر بی احساس شده

روانشناسی کودک
من انقدر دوست دارم بچم یذره حداقل وابستم باشه. ۱۸ ماهشه صبح بیدار میشه زودتر اگه ببینه ما خوابیم میر ...

خوبه که . چه زود از پوشک گرفتی کوچیکه که

صلوات ⁦❤️⁩💜💙💚💛🧡⁦♥️⁩ 
2706