2733
2739
عنوان

همسر قراردادی🤯

1027 بازدید | 87 پست

همسرم قراردادی نظامیه 

پارسال حقوقش ۲۴۰۰ بود ، خوشحال شدم امسال زیادتر میشه 

حالا این سه ماهه امسال حقوقش ۱۹۰۰ شده 

اخه این چه مدلشه بخدااااااا 

میترسه هم حرف بزنه شوتش کنن بیرون ، چون خیلیا تعدیل نیرو کردن 🤦‍♂️

فک کردم منظورت صیغه اس اومدم فحش بدم😶

❤️👰🏻🤵🏻❤️💃📢آهاااای پسر عمو جان بیا خانومتو وردار ببر🕺⬇️ 🍃جز عشق جهان نکته ی ارزنده ندارد🍃                                مادرم همیشه می‌گفت اگر میخواهی قلبت بیرون از بدنت بتپد بچه دار شو❤️⁦👨‍👩‍👧⁩❤️                                                                                   ⁦خدایا پسرمو خودت برام نگهدار عاشقشم نا امیدم نکن🙏💞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ارتشه؟

چقد کم میدن اخه با ۱۹۰۰ میشه زندگی کرد اخراجش کنن بره اسنپ ماه۳تومن واسش میمونه

مادر بزرگم همیشه میگفت ننه ، خوشبختیتو هیچوقت جار نزن!نزار کسی بگه خوشبحالش همین خوشبحالش گند میزنه به زندگیت                                                                                                                                                           
2731

بمیرم 

اخه با این پول باید چیکار کرد😕

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
2738

منم🙂

دردناکترین مرگ پسرنوح داشته:                                             تصورکن داری غرق میشی خر                                          از کشتی بابات برات دست                                            تکون میده!😐

وااای منم جاری جونم

میخواستم به اسی بگم مگه داریم همچین چیزی

دمت گرم 😊😊از اینکه بهم خیانت کردی. با دختری که می‌شناختم ریختی روهم. خداروشکر شناختمت 😊خدیا تنها کسی که دوستش دارم فقط تویی😍🙏
2706