2737
2734
عنوان

من ازت تشکر میکنم بانو و دختر ایرانی ❤😘😊

| مشاهده متن کامل بحث + 542 بازدید | 76 پست
شوخی کردم حال و هواتووون عوض کنمم نالاحت نشی هاا

نه ناراحت برای چی 

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊
مگه اینکه خودمون از خودمون تشکر کنیم وگرنه  کسی قدرمونو نمی دونه

همینم خوبه اگر خودت قدر خودت بدونی 🌹

👈 من مادر یک کودک اتیسم هستم توجه کنید از این بعد در تاپیک های متفرقه ام به سوالات در مورد اختلال اتیسم هست پاسخ نمیدهم لطفا در تاپیک هایی که موضوع شون و عنوان شون اتیسم هست سوال خودتان بپرسید ممنونم که رعایت میکنید منم یک انسانم گاهی دوست دارم از دنیای اتیسم دور باشم و تاپیک های غیر اتیسم بزنم 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دخترمجردم کمک مالی میکنم ب خانوادم واقعا دارم له میشم دیگه تو سن بیست سالگی انگار ۵۰ سالمه

ببین خیلی خوبه که انقدر خوبی ولی از من به تو نصیحت اگر خواهر و برادر دیگه ای هم داری اونا رو هم به کمک کردن تشویق کن نذار تنها بشه وظیفه تو 

اگر داری کمک می‌کنی فقط کمک کن نشو تنها تامین کننده معاش خونه

ازدواجت رو به خاطر خانواده ت به تاخیر ننداز و خواستگار هات رو حتما ببین 

دوست من در نهاااایت زیبایی و مهربانی توی سن چهل سالگی وقتی همه خواهر برادراش ازدواج کردن و صاحب زندگی شدن تازه به این نتیجه رسیده و من به شدت براش ناراحتم

2728
٨٨ سايت وجود داشته اصن؟؟؟؟اون زمان خيلي ها دسترسي به اينترنت هم نداشتن هنوز

بله سایت از ۸۵ بوده حداقل من کاربر ۸۵ هم دیدم زمان عضویتم 

خوب ببین نوشته ۱۳۸۸ من چیکار کنم

بله بوده 

فایده ش چیه 😔

فایده اش حس خوبی که در خودت ایجاد میشه گلم زندگی همینه مهم اینه خودت خودت را دوست داشته باشی 

2738
ای بابا خواهش میکنم قابل نداره مدیونی منبعد تشکری چیزی داشتی بازم نیای ب خودم بگی

😅😅😅😅

ببین خیلی خوبه که انقدر خوبی ولی از من به تو نصیحت اگر خواهر و برادر دیگه ای هم داری اونا رو هم به ک ...

اونا کوچیکن آخه.‌دلم میسوزه از الان کارکنن . خاهرکوچیکم عاشق زبان گفتم شده ۲۰ ساعت درروز کارمبکنم ولی شهر یه کلاس زبانشو میدم بره چون باهوشم هست دلم خیلی میسوزه

یه خاستگار پولدار دارم فعلن از شانس من مریضه یه کم حالش نرمال بشه عروسی میکنم میرم

Niye galmiyorsun ..niye
اونا کوچیکن آخه.‌دلم میسوزه از الان کارکنن . خاهرکوچیکم عاشق زبان گفتم شده ۲۰ ساعت درروز کارمبکنم ول ...

کار خوبی می‌کنی عزیزم خدا جواب دل مهربونت رو بده فققققط خودت رو فراااااموش نکن تو مهم تررررین آدم زندگی خودت هستی هیچ کس حتی خواهرت که عین جونت دوستش داری از خودت مهم تر نیست برای خوشبخت شدن و خوشحال شدن عزیزانت بسیاااار تلاش کن ولی بخاطر خوشبخت و خوشحال شدن عزیزانت قید خوشبخت و خوشحال شدن خودت رو نزن

من بهت افتخار میکنم که انقدر مسئولیت پذیر و مهربون هستی ان شاالله خدا بهت کمک کنه تا رنج کمتری بکشی 

بله سایت از ۸۵ بوده حداقل من کاربر ۸۵ هم دیدم زمان عضویتم 

چقد باحال پس سايت خيلي قديميه چرا من تا حالا كشفش نكرده بودم يني زماني كه هنوز اينترنت همه گير نبوده سايت بوده

در تاريخ ٩٩/٩/٩ براي غربالگري رفتم خدارو شكر همه چيز نرمال و پسر قشنگم سالم بود😍💋
2706