2733
2739
عنوان

دخترمو مجبور شدم ازشیر بگیرم

207 بازدید | 20 پست

چیکارکنم ک.اسهال و استفراغ نشه و حالش بدنشه .البته تو روز خیلی کم بهش میدادم قبلا فقط موقع خواب بود اما اونم.بخاطر پوسیدگی دندان مجبور شدم بگیرم .دلواپسم کمکم کنید ک.چیکارکنم 

خانومای گل کتاب <<ما تمامش میکنیم >>رو حتما بخونید .از پر فروشترین های نیویورک تایمز هست🌷

مگه قراره اسهال بشه!؟

این همه بچه رو از شیر میگیرن عزیزم نگران نباش

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

چند وقتشه..پوسیدگی دندان خودت?خب مکمل مصرف میکردی ..هوای گرم مناسب نیست برای قطع شیردهی ...مگن وقتی هوا خنکه خوبه

تو نی نی سایت یه عده عقده ای هست,اومدن برا تخلیه عقده هاشون زیادی باهاشون درگیر نشین....میشین مثل من😐🙄 فکر و عقیده ها باهم متفاوته,دعوا نداریم😜مخالف نظرمی  ریپلای نکن🤫🤫🤫🤫
مگه قراره اسهال بشه!؟ این همه بچه رو از شیر میگیرن عزیزم نگران نباش

وای نمدونم هی میگن هوا رو ب گرمیه چرا گرفتی 19ماهشه بخدا دلواپسم خودمم اما چ کنم 

خانومای گل کتاب <<ما تمامش میکنیم >>رو حتما بخونید .از پر فروشترین های نیویورک تایمز هست🌷
چرا اسهال استفراق بشه؟ مگه چند وقتشه؟

19 ماهشه میترسم بخاطر گرم بودن هوا .نمدونم کم شدن اب بدنش

2738
چند وقتشه..پوسیدگی دندان خودت?خب مکمل مصرف میکردی ..هوای گرم مناسب نیست برای قطع شیردهی ...مگن وقتی ...

نه بابا دندونا بچم پوسیده شده دکتر گف شیر موقع خوابشو قطع کن اینم کلا فقط موقع خواب شیر میخورد 

عزیزم...پسر دخترخاله منم مجبوری گرفت به خاطر دندوناش...آب و دوغ و آب میوه بهش بده...و نترس و نگران نباش...

💜السَّلٰامُ عَلَـــیْکَ یااَباعَبداللّٰه الحُسَین...جانم فدای ارباب💜۹۹/۸/۹بهترین روز زندگیمه💕من هرگز از رحمت خدای مهربانم،ناامید نمیشم....💙.من یه مادر قوی و شاد و صبور هستم......💛من یه همسر مهربان و شاد هستم..💚..من اجازه نمیدم فکر منفی وارد ذهن زیبام بشه...❤
وای نمدونم هی میگن هوا رو ب گرمیه چرا گرفتی 19ماهشه بخدا دلواپسم خودمم اما چ کنم 

نترس عزیزم

منم ۲۰ماهگی به بعد به بچم شیر ندادم، هیچ اتفاقی هم نیفتاد.

موز له شده بهش بده هرروز

تا خدا هست، به مخلوق دمی تکیه مکن. که خدا کوهِ ثبات است و بشر، عین نیاز .... هر کسی رو لایک میکنم براش صلوات میفرستم، اگر ناراحت میشید، بهم بگید که لایک نکنم🌹
عزیزم...پسر دخترخاله منم مجبوری گرفت به خاطر دندوناش...آب و دوغ و آب میوه بهش بده...و نترس و نگران ن ...

دعام.کنید خیلی دشمن شاد نشم خیلیا بهم گفتن نگیر اما بچم دندوناش واجب تره 

نترس عزیزم منم ۲۰ماهگی به بعد به بچم شیر ندادم، هیچ اتفاقی هم نیفتاد. موز له شده بهش بده هرروز

شیر یخ ک تویخچال باشه شیر موز کنم بدم خوبه؟؟؟

2706