2703
2553
علایم ظاهری خیلی نه بیشتر بالینیه ادرار تیره زیاد شدن بزاق دهان شکم سرد لقاع دیرتر گرد بودن ساک ...

نه اصلا علائمي كه داري مي گي ربطي نداره البته به نظر من . زمان تخمك گذاري نزديكي داشتي ؟ برنامه غذايي داشتي ‌؟ منظورم اينه از قبل برنامه ريزي كرده بودي كه حتما پسر باشه يا الان همينجوري دلت ميخواد پسر باشه 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
نه اصلا علائمي كه داري مي گي ربطي نداره البته به نظر من . زمان تخمك گذاري نزديكي داشتي ؟ برنامه غذاي ...

نه یهو شد یکم تنبلی داشتم متفورمین میخوردم ولی هم بی بی چکم دیر مثبت شد 1 هفته بعد هم کلا تو همه سونو ها یک هفته کوچیکتره

2714
منم ان تی دادم ولی نگفت بهم.منتظر آنومالی هستم

یه چیزی که دیدم خیلی درست دراومده درصد خطاش خیلی پایین بوده شکل ساک بارداری تو اولین سونو. اگه لوبیایی باشه پسره و اگه گرد باشه دختره درصد خطاش 1درصده منم گرده

یه چیزی که دیدم خیلی درست دراومده درصد خطاش خیلی پایین بوده شکل ساک بارداری تو اولین سونو. اگه لوبیا ...

عكس سونوي ان تي رو داري . خب بزار دوستان نظرشونو بدن . البته يه جور سرگرمي حساب ميشه . ولي در كل توكل كن بخدا . من خودم دختر دارم نمي دوني زندگي رو چقدر شيرين مي كنه روزي هزار بار خدا رو شكر ميكنم كه دارمش . هم همدم مادره هم همدم پدر .

2706