2737
2739
عنوان

برای استجابت دعام برام دعا کنین

133 بازدید | 22 پست

سلام خانوما من میخوام نماز جعفر طیار بخونم شما هم برام دعا کنین 

گاهی حس میکنم دلم پاک نیس ولی خب نا امید نمیشم تا حاجتمو بگیرم ولی شماها برام دعا کنین که دعای چهل نفر در حقت میگیره اگه دعا کردین بگین براتون ایت الکرسی بخونم 

برای حاجتم یه صلوات بفرست و دعا کن 

نماز جعفر طیار چیست😐

میدونی چرا چوب خدا صدا نداره            چون که فرو میکنه                    درتاریخ۹/۹/۹۹هیچ غلطی نمیکنم و لم دادم دارم جم میبینم   چه خبرتونهههههه چه خبرتونهههههههههه    نه بوی عطر پیرهنت نه اون چشای روشنت نه  حتی خط خنده هات حواسمو پرت نمیکنه   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

برات صلوات فرستادم گلم ولی نمازتو از ته دلت با خدای خودت بخون حاجتتو میگیری

میدونی چرا چوب خدا صدا نداره            چون که فرو میکنه                    درتاریخ۹/۹/۹۹هیچ غلطی نمیکنم و لم دادم دارم جم میبینم   چه خبرتونهههههه چه خبرتونهههههههههه    نه بوی عطر پیرهنت نه اون چشای روشنت نه  حتی خط خنده هات حواسمو پرت نمیکنه   
یه نماز مجرب برای حاجته گلم ❤

نشنیده بودم التماس دعا عزیزم

2738

انشالله حاجت روابشی گلم 💙

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم👐

خدایابه امیدتو😍برای سلامتیُ ظهور امام عصر(عج)صلوات ⚘دوستان گلم: (ان شاءالله )درست هست لطفا توجه کنید⚘🙇‍
2706