2726
عنوان

سختگیری شوهر بابت حجاب

1391 بازدید | 43 پست

یکی ازنزدیکام یه مشکلی واسش پیش اومده 

شوهرش به شدت راجع به حجاب وارایش سختگیره حتی پیش داداشش هم به زنش میگه چادررنگی بپوشه توخونه کش هم بزنه وقبل ازدواج هم گفته وخانومش قبول کرده درصورتی که حجاب دوست نداشته خانومه ولی چون توخونواده ای بزرگ شده ک بایدحجاب میکردن چادری بوده ولی نه اینقدرسفت وسخت اللان که واردزندگی شدن ورفتن زیریه سقف کلا مشکل پیداکردن خانوم هرلباسی میپوشه ایرادمیگیره اقاکه این کوتاهه این جذبه این خوشگلت میکنه ودرنهایت کلا چادرسرشه ولباسش زیرچادرخوااهدموند ولی حتی زیرچادرهم حق نداره لباس خوشگل بپوشه اینم بگم ازطرفی سایزسینشم بزرگه ودیگه بدتر باید بپوشونه 

تنهایی نبایدبره بیرون 

دانشگاه نزاشتا بره 

سرکارنبایدبره 

همش توخونه بشینه بعداین خانوم تواینستا یه استوری گذاشته شوهرش بیمارستان بوده 

دوست شوهرش اومده دایرکت واحوالپرسی و 

حرف کشیده اونجا ک الان شما تنهایی 

اینم گفته نه خونه مادرهمسرمم 

بعداون گفته چرا اینم گفته چون نمیزارن تنهاباشم واقا شروع کرده که یعنی چی ومگه برده نگهداشتن ودقیقا حرف دل خانوموزده و اخرشم شده ابرازمحبت ودوست دارم و....واون اقا هم متاهله وبرای خانومش کلی تولدو ...گرفته وکلا گذلشته توپبجش و کلا اهل حجاب نیستن 

بعداین دخترساده رفته به شوهرش گفته که من دیگه حسی به توندارم وتوهمش منو میکنی توزندان خسته شدم وبه این اقا حس دارم صداشودوست دارم وازش خوشم اومده 

مادرشدن یعنی قلبت بیرون ازسینت بتپه یعنی بخشی ازوجودت  جداازخودت زندگی کنه 

🤤🤤🤤🤤🤤

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

وای عجب

.لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.

چجور جرات کرده به این شوهر خل و چل این حرفارو بزنه

این خانوم اصن سیاست نداره 

یک عصرِ دل انگیز،در ایوانِ پر از گل و آب پاشی شده روی صندلی های چوبیِ قدیمی همراه با صدای قِژ قِژِشان و آواز قناری ها😍تو با چایی در دست و،با آن لبخند جذابت خیره شده ای،به گلی که لا به لای موهای بافته ام جا خوش کرده💐 چایم را بدون قند خوردم بس که شیرین است😊 لبخندت حرف هایت به دلم مینشینند،آرامش دارند،مثل نشستن دانه های برف بر دلِ زمین،همانقدر لطیف،همانقدر آرام …❤همسرم از صمیم قلب عاشقتم مردِ،خوبه من❤

وا چ جرعتی داشته ک به شوهرش گفت اونو دوس دارم

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..

این زندگی تموم شدس یه مرد سخت گیر و بیش از حد غیرتی رو تو دلش بذر شک و کینه رو گذاشت

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!

چقدر بی عقلی کرده که همچین حرفی زده

و حالا اون مرده هم که متاهله.نمیاد اینو بگیره که😅

شوهر منم نمیذاره جایی برم.😐مجازی ام حتی نمیذاره داشته باشم😐

کلا خونه ام.حالمم دیگه ازش به هم میخوره

ولی همچین حرفی بزنم.جنازم از خونه میره بیرون

■دیوانه جان ! , تو چه می دانی , کسی که همه چیز را می سپارد به دل , چه رسوایی می شود , حالا هِی نیا , حالا هِی نباش , حالا هِی گوش هایت را بگیر , چشمانت را ببند , و باور نکن که عشق , مرا چه لامذهبی کرده است , که به هیچ صراطی جز تو , مستقیم نمی شود ... ■                                                                                          ■مـن به خودم تمامت را قول داده بودم .گفته بودم سهم من خواهی شد .تو در تمام جاهای خالی زندگیم پر شده بودی .تو تمامت سهم من بود .آنچنان در آینده ام روشن به نظر می آمدی که تمام گذشته را خط زده بودم .تو قول من ، به خودم بودی ...بیا و مرا پیش خودم بد قول نکن …■                                                                                ■یادم نمی کنی و ز یادم نمی روی؛؛یادت بخیر یار فراموشکار من! ■
2706