2733
2734
عنوان

سگ پرانرژی وسروصدا

127 بازدید | 13 پست

بچه ها من زن بابام کله سحر که پامیشه مثل سگ پاچه ادمو میگیره انقدرم انرژی داره واسه جروبحث کردن که حد نداره من بی محلی میکنم وجوابشو ندم تا ظهر ولم نمیکنه اینهمه انرژی ازکجا میاره واسه دعوا اخه خسته نمیشه از پارس کردن 

خدایا داده ونداده ات راشکر

شبا تو تخت خپاب شارژ میشه خخ

ببین گل داریم تا گل🌺🥀یکی میشه گل رز🌹یکی ماریجوانا🌱یکی هم میشه خرزهره واسه در توالت🖐️😐منم که به همه میگم گل من🌺😜حالا خودت ببین کدوم گلی😄🖐️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

به رفتار خودت نگاه کن، اگر در دنیایی واقعی هم رفتارت مثل طرز حرف زدنت توی مجازی ـه حق داره

خدا می دونــــــه پشت پروفایل های مهسا و پریسا چه اصـــــــغــــــــرها نشسته                          من یک زنم ...خودم را همین گونه که هستم ، عالی می دانم !با همین لبخند ،با همین چشم ها ،با همین بینی ،با همین لب ها ،با همین اندام ...من عروسکِ پشت ویترین مغازه نیستم !در این جهانِ یکنواخت ، یک معجزه ی خدادادی و منحصر به فرد ، خواهم ماند ،و برای دلِ هیچ کس تغییر نخواهم کرد !من کافی ام ...با هوس هایِ بی جایتان ؛دست به اندازه ام نزنید . 
2738

از اینکه زن دوم مرد بچه دار شده ناراحمر. خودشو ادم کاملی نمیبینه. خودشو به درد نخور میبینه. واسه همین ارامش نداره. جوری بدیاش سرش میاد که تو خوابم نمیدیده. حالا ببین. اه مظلوم خیلی گیراست. ولی شما بهش اهمیت نده بی تفاوتی رو یاد بگیر گلم. و ادم قوی ای باش. سعی کن ادم شاد و موفقی باشی این بدترین اتفاقیه که اون میتونه تصورش کنه. 

شاید تو هم مقصری میگم شاید ها  تو جامعه مون ی جوری جا افتاده ک زن بابا بده هیولاست دیوه  ...

نخیر مقصر نیستم هیولاهم هستش شاید ندیدی وتجربه نکردی فکر میکنی من دروغ میگم 😐

اصلاجوابشونده اونم عمدابحث میکنه که توجوابشوبدی اینجورآدماروفقط بایدسگ محل کنی..ویه نکته هیچوقت واسه ...

بخدا کاریش ندارم باشه من اصلا حرفم نمیزنم باهاش هرچی بگه انجام میدم نمک نشناسه 

بخدا کاریش ندارم باشه من اصلا حرفم نمیزنم باهاش هرچی بگه انجام میدم نمک نشناسه 

دوست منم زن باباداره طفلکیاهمشون ازدواج کردن وکاری بهش ندارن اما واااای اون مثل سگ میپره بهشون..اماچاره چیه  چیه چکارش میشه کرد؟

نخیر مقصر نیستم هیولاهم هستش شاید ندیدی وتجربه نکردی فکر میکنی من دروغ میگم 😐

بله ندیدم ولی خواهر خودم زن باباست خیلی هم خوب و مهربونه با دخترای شوهرش سه تا دخترن یکیش پیش خالمه عین بچه ی خودشه تازه ی نوجوونه ۱۵ سالست دخترای دبگه هم حدود ۳۰ دارن خیلی باهم خوبن داءم برا هم هدیه میخرن و... خوبی و بدی از دو طرفه ن از یک طرف