2726
عنوان

از خواهرام بدم میاد

407 بازدید | 24 پست

اون هفته پدربزرگم رحمت خدا رفت ما چهارتا خواهریم من اخری هستم اون سه تا همش پیش هم نشسته بودن تا من میرفتم پیششون میگفتن نیا نیا،تو برو اون طرف بشین خودش باهم حرف میزدن محل من نمیذاشتن نمیدونم چرا البته همه باهم بد هستن تو جمع کسی نیست باهام حرف،بزنه حالم ازهمشون به هم میخوره دوباره پنج شنبه با همسرم رفتیم سرخاک بمیرم واسش اون تنها نشسته بود منم تنها دیگه سریع برگشتیم خونه البته،الهی بمیرم واسه همسرم بچه ها چرا هیچ کسی ما رو دوست نداره من که باهمه خوبم داریم 

خدایا هزاربار شکرت منو لایق دونستی برای بار دوم مادربشم   التماست میکنم خدا به حق،بزرگیت پسری سالم وصالح بهم بده تا بتونم دل دخترم وهمسرم شادکنم خداخیلی دوست دارم  خدایا هزار بار شکرت که صدامو شندیدی نی نی مون گل پسر شد خدایا خیلی،دوست دارم به حق بزرگیت کمکم کن صحیح وسالم بیاد تو بغلم من امیدم فقط،به توهست خدای خوبم  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

نمی دونم والا 

موقعیتتون نسبت به اونا رو بسنج 

بعضیا خیلی ظاهر بینن

.لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.

من به هر کی خوبی کردم .چنان گذاشته تو کاسم که نگو😏😒

دیگه از همه بدم میاد

■دیوانه جان ! , تو چه می دانی , کسی که همه چیز را می سپارد به دل , چه رسوایی می شود , حالا هِی نیا , حالا هِی نباش , حالا هِی گوش هایت را بگیر , چشمانت را ببند , و باور نکن که عشق , مرا چه لامذهبی کرده است , که به هیچ صراطی جز تو , مستقیم نمی شود ... ■                                                                                          ■مـن به خودم تمامت را قول داده بودم .گفته بودم سهم من خواهی شد .تو در تمام جاهای خالی زندگیم پر شده بودی .تو تمامت سهم من بود .آنچنان در آینده ام روشن به نظر می آمدی که تمام گذشته را خط زده بودم .تو قول من ، به خودم بودی ...بیا و مرا پیش خودم بد قول نکن …■                                                                                ■یادم نمی کنی و ز یادم نمی روی؛؛یادت بخیر یار فراموشکار من! ■

خواهرای خودت؟؟ول کن بابا حتما ازشون سر تری ک حسودی میکنن محل نمیدن 

._. استادمون‌میگفت‌:ماشینو‌که‌طراحی‌میکنن یه‌آینه‌کوچیک‌میزا‌رن‌واسه‌‌نگاه‌کردن‌به‌عقب یه‌شیشه‌بزرگ‌میزارن‌واسه‌دیدن‌جلو همونقد‌ر محدود‌به‌گذشته‌نگاه‌کنید نگاهتون‌به‌جلو‌باشه!"میفهمین‌کِه‌چی‌میگم.. #زندگی‌ذره‌کاهیست که‌کوهش‌کردیم... مامان یه پسر کوچولو هستم^^

از امروز به این قضیه متمرکز نباش ..اصلا آدمای دور برت بدم باشن ..تو اعتماد به نفست بالا ببر بخاطر همسر و بچه هات ...تا غیر مستقیم به اونام کمک کنی زندگی بالا و پایینم زیاد داره .ذهنیت عوض کن

دقیفا مثل من ,تازه پست سرمم بدگفتن

منم همینم.پشتمم بدم میگن

دیگه از خوبی کردن خسته شدم

ولی دلمم نمیاد مثل خودشون رفتار کنم😞

اخه چرا خدا

دلم میخواد بشم عین خودشون☹

■دیوانه جان ! , تو چه می دانی , کسی که همه چیز را می سپارد به دل , چه رسوایی می شود , حالا هِی نیا , حالا هِی نباش , حالا هِی گوش هایت را بگیر , چشمانت را ببند , و باور نکن که عشق , مرا چه لامذهبی کرده است , که به هیچ صراطی جز تو , مستقیم نمی شود ... ■                                                                                          ■مـن به خودم تمامت را قول داده بودم .گفته بودم سهم من خواهی شد .تو در تمام جاهای خالی زندگیم پر شده بودی .تو تمامت سهم من بود .آنچنان در آینده ام روشن به نظر می آمدی که تمام گذشته را خط زده بودم .تو قول من ، به خودم بودی ...بیا و مرا پیش خودم بد قول نکن …■                                                                                ■یادم نمی کنی و ز یادم نمی روی؛؛یادت بخیر یار فراموشکار من! ■
2706