2726
عنوان

خانما روز خواستگاری موهاتون به خواستگار نشون دادین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 7264 بازدید | 226 پست
عاشق موی سینه هستم ، اصلا از مردی که کم مو باشه خوشم نمیاااد

حالا مگه چطور بود که نتونستی ببینی

صدای خنده های تو مانند صدای افتادن تکه های یخ در لیوان بهار نارنج است🍃 قدری بخند🍃🍃می خواهم گلویی تازه کنم🍻

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بنطرت کدومشه:)))

مسخره اش کردی😁

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘
2728
فرفری اگ بلند باشه خوشگله ک😍

خیلی پف میشه 😑

یه صلوات واسه حاجتم میفرستی خدایا یه حس پاک و واقعی و دوطرفه بین منو اونی که بهش علاقه دارم قرار بده بهم برسیم و خوشبخت بشیم😍😍😍
لایک به امضاتون ولی یچیزی روزی شهید بروجردی به بچه ها برداشت گفت بچه ها حواستون باشه به خدا دروغ ن ...

ممنون

فرمایش شما متین

من هم دغدغه ظهور رو دارم و غیبت آقا رو با تمام وجود حس میکنم. الهی عظم البلا هم برای من خیلی بیشتر از دغدغه خانواده شوهر معنی میده. بلا یعنی جنگ تو یمن و فلسطین و افغانستان و... بلا یعنی رفتن حیا و غیرت . بلا یعنی این همه سیل و زلزله و مصیبت و ظلم . بلا یعنی پدری که بخاطر نبود عدالت و برابری نتونه نون بذاره سر سفره و خودکشی میکنه. بلا یعنی.......

ما هم با دوستان خیلی کارا برای نزدیک شدن ظهور کردیم تا ان شاءالله زمینه سازی برای ظهور باشه که اینجا جای گفتنش نیست!!! بماند.....

از خودسازی و ترک گناه بگیرید تا.....

به گفته استاد رائفی پور اگه با ترک گناهم یه دقیقه بتونم ظهور رو نزدیکتر کنم اون برام با ارزشه و براش تلاش میکنم. الهی عظم البلا دروغ نیست با جون و دلم حسش میکنم

من مسلمان هستم .اسلام کامل است.اما،من نیستم.اگر اشتباهی از من سر زد؛ این عیب را به من نسبت دهید نهدینم!!! 👈 این روزها بیشتر معنی دعای فرج رو میشه درک کرد، پس لطفا همه با هم بخونیم 🤲💗﷽💗اِلهى‏ عَظُمَ الْبَلاءُ، وَ بَرِحَ الْخَفآءُ، وَانْکشَفَ الْغِطآءُ، وَانْقَطَعَ الرَّجآءُ، وَ ضاقَتِ الْأَرْضُ وَ مُنِعَتِ السَّمآءُ، و اَنْتَ الْمُسْتَعانُ وَ اِلَيک‏ الْمُشْتَکى‏، وَ عَلَيک الْمُعَوَّلُ فِى الشِّدَّةِ وَالرَّخآءِ، اَللّهُمَّ صَلِّ عَلى‏ مُحَمَّدٍ وَ الِ مُحَمَّدٍ، اُولِى الْأَمْرِ الَّذينَ فَرَضْتَ عَلَينا طاعَتَهُمْ، وَ عَرَّفْتَنا بِذلِک مَنْزِلَتَهُمْ، فَفَرِّجْ عَنا بِحَقِّهِمْ، فَرَجاً عاجِلاً قَريباً کلَمْحِ‏ الْبَصَرِ اَوْ هُوَ اَقْرَبُ، يا مُحَمَّدُ يا عَلِىُّ، يا عَلِىُّ يا مُحَمَّدُ، اِکفِيانى‏ فَاِنَّکما کافِيانِ، وَانْصُرانى‏ فَاِنَّکما ناصِرانِ، يا مَوْلانا يا صاحِبَ‏ الزَّمانِ، الْغَوْثَ الْغَوْثَ الْغَوْثَ، اَدْرِکنى‏ اَدْرِکنى‏ اَدْرِکنى‏، السَّاعَةَ السَّاعَةَ السَّاعَةَ، الْعَجَلَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ، بِحَقِّ مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ الطَّاهِرينَ.🤲خدايا بلاء عظيم گشته و درون آشکار شد و پرده از کارها برداشته شد و اميد قطع شد و زمين تنگ شد .....😔🌼اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری(س)🌼
ببخشید منم مبتونم الت تناسلیش رو ببینم ؟؟ شاید نپسندیدم  یه نظر فک کنم حلال باشه نه ؟؟؟

نبینیا حالت بهم میخوره از هرچی ازدواجه پشیمون میشی😂😂😂😂😂😂

من خود به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود...
عاشق موی سینه هستم ، اصلا از مردی که کم مو باشه خوشم نمیاااد

بازمن برعکس شما

همیشه مجرد ک بودم ازمردایی ک روسینه اشون موزیادداشتن دیده میشدموهاشون چندشم میشد میگفتم کاشکی شوهرایندم اینجوری نباشه

خداروشکرکه همینجوریم شد کلا کم موئه

ولی اون دوس داشته زنش موهای بدنش کم باشه ک ب ارزوش نرسیده ازنوک انگشت پاتافرق سرم موئه😁

اصن اول موبودم بعددستوپادراوردم

به خداگفتم اگه سرنوشت مرانوشته ای چرادعاکنم؛خداگفت:شایدنوشته باشم هرچه دعاکند!
حالا مگه چطور بود که نتونستی ببینی

موقع خواستگاری یقه اش را تا زیر گلو بسته بود و پیرهن مردونه و آستین بلند....دیگه نشد ببینم تا بعد عقد، که دیدم مو داره اما من گوریل میپسندم 

با هر کسی به اندازه شعورش صحبت میکنم
[QUOTE=139125653]ممنون فرمایش شما متین من هم دغدغه ظهور رو دارم و غیبت آقا رو با تمام وجود حس میکنم. ...

مشکلی نیست.

براشون توضیح دادم . 🤗🌹

من مسلمان هستم .اسلام کامل است.اما،من نیستم.اگر اشتباهی از من سر زد؛ این عیب را به من نسبت دهید نهدینم!!! 👈 این روزها بیشتر معنی دعای فرج رو میشه درک کرد، پس لطفا همه با هم بخونیم 🤲💗﷽💗اِلهى‏ عَظُمَ الْبَلاءُ، وَ بَرِحَ الْخَفآءُ، وَانْکشَفَ الْغِطآءُ، وَانْقَطَعَ الرَّجآءُ، وَ ضاقَتِ الْأَرْضُ وَ مُنِعَتِ السَّمآءُ، و اَنْتَ الْمُسْتَعانُ وَ اِلَيک‏ الْمُشْتَکى‏، وَ عَلَيک الْمُعَوَّلُ فِى الشِّدَّةِ وَالرَّخآءِ، اَللّهُمَّ صَلِّ عَلى‏ مُحَمَّدٍ وَ الِ مُحَمَّدٍ، اُولِى الْأَمْرِ الَّذينَ فَرَضْتَ عَلَينا طاعَتَهُمْ، وَ عَرَّفْتَنا بِذلِک مَنْزِلَتَهُمْ، فَفَرِّجْ عَنا بِحَقِّهِمْ، فَرَجاً عاجِلاً قَريباً کلَمْحِ‏ الْبَصَرِ اَوْ هُوَ اَقْرَبُ، يا مُحَمَّدُ يا عَلِىُّ، يا عَلِىُّ يا مُحَمَّدُ، اِکفِيانى‏ فَاِنَّکما کافِيانِ، وَانْصُرانى‏ فَاِنَّکما ناصِرانِ، يا مَوْلانا يا صاحِبَ‏ الزَّمانِ، الْغَوْثَ الْغَوْثَ الْغَوْثَ، اَدْرِکنى‏ اَدْرِکنى‏ اَدْرِکنى‏، السَّاعَةَ السَّاعَةَ السَّاعَةَ، الْعَجَلَ الْعَجَلَ الْعَجَلَ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ، بِحَقِّ مُحَمَّدٍ وَ آلِهِ الطَّاهِرينَ.🤲خدايا بلاء عظيم گشته و درون آشکار شد و پرده از کارها برداشته شد و اميد قطع شد و زمين تنگ شد .....😔🌼اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری(س)🌼

شهر ما که هنوز اول مادر داماد با خاله ای عمه ای

دختری کسی میاد بعد دامادو میارن

وزن اولیه ۱۱۱.۶۰۰  🤕😮‍💨😬  وزن هدف ۷۰ کیلو😍🥰 هدف اولیه تا فرودین ۱۴۰۳ ... ۹۵ کیلو. 😎😎😎من می تونم💪💪💪💪   تیکر هدف اولیمه                   کاش این مردم می‌فهمیدند حالی که پریشان است آرامش میخواهد نه سرزنش😒😔 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم  نگران فردایت نباش _خدای دیروز و امروز ، خدای فردا هم هست._ما اولین بار است بندگی میکنیم ولی او بی زمانی است که خدایی میکند ! _ اعتماد کن به خدایی اش ...
2706