2726
عنوان

رفتارپدرشوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 400 بازدید | 30 پست
گفت اين هرشب كارش همينه اين بايد بره 

توام برو دیوونه ای ها برو بذار آدم بشه.اگه نشد جداشو.الان مگه قدیمه که پدرشوهرت برات تصمیم میگیره یا شوهرت خیلی راحت میگه برو...بگو طلاقم بده مهریمم تمام و کمال بده.

خب خیلی راحت ب پدر شوهرت بگو تو زندگیم دخالت نکن وقتی شوهرت همچین اجازه ای میده ک شخصیتت خورد شه

وقتي شوهرم ساعت يك شب ب اون زنك ميزنه ك بيا الكي بهش كفته اين داره اون خونه خودشو ميكشه واقعا كي مقصر همش شوهرم مقصر 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببین تو باخواهرشوهرت بحثت شده اگه میتونی جوابشو بدی ک بده نباید انتظار داشته باشی شوهرت طرفداری کنه اگه هم که میبینی نمیتونی و اخرش ختم میشه به دخالت های بقیه و گریه پس ازاول کم محلی کن و جواب نده ...

من به همه ارزوهام زود زود میرسم بگو آمین 
توام برو دیوونه ای ها برو بذار آدم بشه.اگه نشد جداشو.الان مگه قدیمه که پدرشوهرت برات تصمیم میگیره یا ...

اخه دقيقا چندماه پيش از قهراومدم حدود يك سال قهريودم ديك خانوادم حمايتم نميكنن

2728
وقتي شوهرم ساعت يك شب ب اون زنك ميزنه ك بيا الكي بهش كفته اين داره اون خونه خودشو ميكشه واقعا كي مقص ...

خب اگه انقد شوهرت شلغمه(ببخشیدا) خونه بابات برو تا قدر عافیت بدونه انقد ب ننه باباش نچسبه

._. استادمون‌میگفت‌:ماشینو‌که‌طراحی‌میکنن یه‌آینه‌کوچیک‌میزا‌رن‌واسه‌‌نگاه‌کردن‌به‌عقب یه‌شیشه‌بزرگ‌میزارن‌واسه‌دیدن‌جلو همونقد‌ر محدود‌به‌گذشته‌نگاه‌کنید نگاهتون‌به‌جلو‌باشه!"میفهمین‌کِه‌چی‌میگم.. #زندگی‌ذره‌کاهیست که‌کوهش‌کردیم... مامان یه پسر کوچولو هستم^^
وقتي شوهرم ساعت يك شب ب اون زنك ميزنه ك بيا الكي بهش كفته اين داره اون خونه خودشو ميكشه واقعا كي مقص ...

چرا میرین تو اتاق در رو قفل میکنین؟چرا هرشب گریه زاری دارین؟چرا مشکلتون رو از روش منطقی حل نمیکنین؟

خوب نصف شب خبرش کردین اونم کلافه شده 

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
اخه دقيقا چندماه پيش از قهراومدم حدود يك سال قهريودم ديك خانوادم حمايتم نميكنن

آخرش که چی؟؟؟به خانوادت بگو من به غیر از شما کیو دارم؟؟؟بگو یا مشکلمو حل کنید یا جدام کنید

چرا میرین تو اتاق در رو قفل میکنین؟چرا هرشب گریه زاری دارین؟چرا مشکلتون رو از روش منطقی حل نمیکنین؟ ...

چون هرجور با شوهرم حرف ميزنم درست نميشه همش لج ميكنه. منك نميتونم همش برم باهاش صحبت كنم سر رفتاراي اشتباه أون

گفت اين هرشب كارش همينه اين بايد بره 

پس موندن جایزنیست برو ازشون شکایت کن بگو بیرونم کردن مهریه ونفقت وکامل بگیر

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
فقط داره زجرم ميده ك من برم از خداشه من برم فك ميكنين قدر ميدونه 

والا تو این موقعیتا نبودم ولی ب نظرم بهتره ولی بعد ک اومد منت کشی یا هرچی قشنگ اب پاکی رو بریز رو دستش بگو خانوادت حق دخالت ندارن خوشت میاد مامان و بابای من دخالت کنن؟البت با سیاست نه بادعوا

._. استادمون‌میگفت‌:ماشینو‌که‌طراحی‌میکنن یه‌آینه‌کوچیک‌میزا‌رن‌واسه‌‌نگاه‌کردن‌به‌عقب یه‌شیشه‌بزرگ‌میزارن‌واسه‌دیدن‌جلو همونقد‌ر محدود‌به‌گذشته‌نگاه‌کنید نگاهتون‌به‌جلو‌باشه!"میفهمین‌کِه‌چی‌میگم.. #زندگی‌ذره‌کاهیست که‌کوهش‌کردیم... مامان یه پسر کوچولو هستم^^
چون هرجور با شوهرم حرف ميزنم درست نميشه همش لج ميكنه. منك نميتونم همش برم باهاش صحبت كنم سر رفتاراي ...

ببینین یا باید جدا بشین از این آقا یا باید باهاش زندگی کنین راه حل سوم وجود نداره اگر قصد جداشدن دارین که هیچی تکلیف معلومه اما اگر می‌خواهین باهاش بمونین یا باید اینقدر صحبت کنین تا مشکلات حل بشه یا کلا بی اعتنا باشین به اختلافات 

نمیشه که مدام درگیر شد طولانی مدت ادم فرسوده میشه

مگه ادمیزاد چقدر طاقت داره

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 
خونه بابام خيلي بدتر از اين جهنميه ك دارم توش زندكي ميكنم 

خوب حتماخانواده شوهرت میدونن اینجوری می خوان عذابت بدن 

اول خودتو از نظر مالی قوی کن که بتونی خونه بگیری و خرج خودتو بدی بعد تصمیم بگیر 

2706