2733
2734
عنوان

صدف جان, دوست قدیمی

164 بازدید | 7 پست

سلام.

نمیدونم این توضیح برات قابل درکه یا نه هرچند ک من معمولا عادت ندارم برای کسی چیزیو توضیح بدم اما .این تاپیکو زدم صرفا واسه اینکه با سوتفاهم خداحافظی نکنیم.....

متاسفانه با اینکه شرایطمو میدونی اما بازهم درک نمیکنی.....اون لحظه ک داشتم تاپیک میزدم غرق خواب بودم و خسته و صرفا چون میدونستم تو اون تایم افراد زیادی هستن ک جواب بدن تا اون لحظه منتظر شده بودم...از طرفی همسرم هم بود کنارم و مکاتباتمون راجب خانواده همسر بود......اما تو دلم نیتم این بود ک صبح اول وقت بیام و با دل درست و بدون عجله جوابتو بدم ک البته اومدم.....

حالا هرطور ک دلت میخواد.....متاسفانه انگار هربار  من باید برات توضیح بدم.....از نظر من ارزش دوستی بالاتر از اینه ک تیریپ کات کردن یهویی بخواد توش باشه.....

اتفاقا اون لحظه ک داشتم تاپیک میزدم حدس زدم اگه ببینی دچار سوتفاهم میشی.... و میبینم که شدی....

بهرحال من همیشه دوستت دارم... برا تصمیمت احترام قائلم.....نه تو مجبوری حرف منو باور کنی و نه من دروغ میگم......

برات بهترینهارو ارزو دارم عزیزم....خوشبخت باشی همیشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738