2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ساده هستیم

موافقم هرکی ازراه میرسه یه ضربه میزنه بهمون ومیره تازه عبرتم نمیگیریم بازم خودمون ومیزنیم به ساده لوحی😐

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
2728
2738
موافقم هرکی ازراه میرسه یه ضربه میزنه بهمون ومیره تازه عبرتم نمیگیریم بازم خودمون ومیزنیم به ساده لو ...

دقیقا من موندم این ضرب المثل و برا کیا گفتن ؟

مار گزیده از ریسمان سیاه و سفید میترسه !

الان اینجور نیست چرا ؟

دقیقا من موندم این ضرب المثل و برا کیا گفتن ؟ مار گزیده از ریسمان سیاه و سفید میترسه ! الان اینجور ...

نمیدونم بعضیا خودشون وکلا میزنن به سادگی وبیخیالی یه عده هم ذاتا ساده هستن ودرست هم نمیشن متاسفانه

عشق فقط بچه هام.    من خمارم ساقیا.             پیمانه میخواهد دلم.   استکان پرکن می             جانانه میخواد دلم😔   🥂 سلامتی همه حال خرابا🥂 سلامتی اونی که بغلش آروم بخشه🥂    سلامتی اونی که دوست داشتم الان کنارم باشه ونیست🥂سلامتی سه تَن عشق وناموس ورفیق  🥂سلامتی خودم🥂
نمیدونم بعضیا خودشون وکلا میزنن به سادگی وبیخیالی یه عده هم ذاتا ساده هستن ودرست هم نمیشن متاسفانه

من خودم همیشه از ی جهت گزیده میشم اصلا هم عبرت نمیگیرم عه بدم میاد از این اخلاقم

این ی موردش که خدا نصیب هیچ کس نکنه  براتون متاسف شدم

خو دس خودم نبود پسر داییم اومد خواستگاریم خودشو بهترین مرد روی زمین نشون داد بعد یهو اخلاقش عوض شد

خدایا شکرت قبل از این تاریخ ۹۹/۹/۹ به ارزوم رسیدم😍😍😍 
2706