2737
2734

چیه تو این سایت راه انداختین هر کی عروسی لباس سفید بپوشه فلانه بهمانه 

آخه لباس عروس و آرایش عروس و جایگاهش کجا با یه لباس سفید معمولی خراب میشه 

همه چیز هول محور عروس میچرخه تازه این لباسم اصلا شبیه لباس عروس نیست 

خدارو شکر واسه همه چیز حرف درست میکنیم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان دلم می‌خواد برم لباسمو تیکه تیکه کنم😭😭😭

اینجا همینه عزیزم فقط بلدن تو ذوق بزنن هرچی دوس داری بپوش 

کسانی که به من میگویند تو به جهنم میروی و ما به بهشت خوشحالم میکنند که به یکجا نمیرویم...
2731
چیه تو این سایت راه انداختین هر کی عروسی لباس سفید بپوشه فلانه بهمانه  آخه لباس عروس و آرایش ع ...

پارچه من هولوگرامی هفت رنگ بود من آدمی نیستم بخوام عروس رو آزار بدم بخاطر همون از لباسم متنفر شدم 

فقط 3 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه به دولت بود که از اول قرنطینه ای وجود نداشت😏 برام جالبه که میگن مسجدا و حرما رو باز نکنید تجمع ...

مساجدوحرم روهم بازکردن 

درضمن روحانی میخواد همه بگیرن هدفش اینه 

کاش خوشبختی هم مثل مرگ حق بود
اینجا همینه عزیزم فقط بلدن تو ذوق بزنن هرچی دوس داری بپوش 

من درک نمیکنم کجای لباس عروس به صورتی و سبز می‌زنی 

1
5
10
15
20
25
30
35
40

شبیه لباس عروس نیست ولی شبیه لباس نامزدی یاعقدهست

خدایا مراقب ویهان وماکانم و همسر عزیزم باش  قربون دوتا پسر تپلم برم من..اگه جواب بی ادبیتو نمیدم یعنی در حد من نیستی پس انقدر خودتو خاروخفیف نکن و زور نزن 
2738
شبیه لباس عروس نیست ولی شبیه لباس نامزدی یاعقدهست

من چون تپلی ام لباس غیر پف نمیتونم بپوشم وکرنه آنقدر بد نیستم دل عروس بدرد بیاد 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مساجدوحرم روهم بازکردن  درضمن روحانی میخواد همه بگیرن هدفش اینه

میدونم باز کردن

میگم بعضیا اینجور میگن

اگه هدفش چیزی جز این بود،همون ساعتای اول که فهمیدن توی قم مبتلا هست باید راه های ورود و خروج به قم رو میبستن

تا این فاجعه به بار نمیومد

دل اگر تیره نباشد،همه دنیاااست بهشت...❤🍃

لباست خوبه عزیزم رنگشم مث لباس عروس نیس

مهم هم اینه ک خودت پسندیدی پس باخیال راحت برو و بپوش

فقط خیلی مواظب باش

تو شهرما خیلی شرایط خوب بود ولی بخاطر ی برگزار کردن مراسم جوری شد ک الان تووضعیت هشداریم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قشنگم میدونم به زودی میای و بعد ١٢ سال منو بابا رو خوشحال میکنی😍👸👼  اگه امکانش هست برام دعاکنین😘            خدایا خودت هوامو داشته باش ؛من اونقدرام قوی نیستم،همش وانموده ... خدایا شکرت♡باورم نمیشه بعد ١٢ سال امروز ٣١ تیر١۴٠٢ بی بی چکم مثبت شد😍 انشالله که آزمایشمم مثبت شه شکرت خدای مهربونم ١ مرداد١۴٠٢ 😍 ایمان دارم که خودت هوامونوداری💚 بچه ها هرکی امضامو خوند بهم بگه برای خواسته دلش نادعلی بخونم و شماهم برای سلامتی نی نیم دعا کنین😘 بچه ها هرکی ازاستان کرمان یااطراف هست و مشکل ناباروری داره بهم بگه ادرس دکترم بهش بدم دکترطب سنتیه کارش عالیه
پارچه من هولوگرامی هفت رنگ بود من آدمی نیستم بخوام عروس رو آزار بدم بخاطر همون از لباسم متنفر شدم&nb ...

عروسی با رنگ لباس کسی بخاطر آزار ببینه همون بهتره عروسی نگیره بشینه تو خونه 

مثلا الان شما اینو بپوشی فیلم بردار و داماد و مهمونا تو رو با عروس اشتباه میگیرن چه حرفا 

بپوش راحت باشه 

حساب عروس و لباسش با همه فرق داره 

لباست خوبه عزیزم رنگشم مث لباس عروس نیس مهم هم اینه ک خودت پسندیدی پس باخیال راحت برو و بپوش فقط خ ...

خیلی سعی کردیم نگیرن ولی از خودخواهیشون گرفتن متاسفانه 😔

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خب عین لباس عروس نیست درسته !؟ خب عروس سفیده مگه نه 

بهت حق میدم با این همه اعتراض سردرگم بشی. به نظرم رنگ و مدل لباس کاملا سلیقه ای و شخصیه. 

و مطمئن باش هیچ عروسی لباس هولوگرامی نمیپوشه.

لباس شما هاله ای از رنگ صورتی داره. 

خدایا عاشقان را غم مده...شکرانه اش با من

اولا این سفید نیست از این پارچه شیشه های چند رنگه دوما تن پوشش خیلی قشنگه البته با ژپون 

سوما خودم خیاطم خودم عین اینو برا مشتری دوختم خیلی هم طرفدارداره عزیزم بپوش با ژپون فقط پاپیون وسطشو بردار خیلی هم عالی

کاش خوشبختی هم مثل مرگ حق بود
2706