2737
2734
عنوان

خوردن هویج در بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 5261 بازدید | 60 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مشکلی نداره تا اخر هی زیاد خودشونو سفت میکنن. زنده باشه دختر گلت انشااله بچت صحیح و سالم بیاد بغلت د ...

ممنونم انشأالله شما هم به سلامتی بغل بگیری بچت رو و سلامت باشن گل دختر و پسرتون یک دنیا ممنون  

خدایا مراقب عزیزانم باش❤

خوراکی که دارای ویتامین آ هست مثل اسفناج و هویج نخور چون خدای نکرده باعث میشع نی نی لب شکری بشع 

دیگه نخور 

💫خداوندا تو میدانی آنچه را که من نمیدانم  در دانستن تو آرامشی ست ودر ندانستن من تلاطم ها خدایا با آرامشت تلاطم هایم را ارام ساز  خدایا اونی که میخام بهم بده دلمو اروم کنسلامتی امام زمان وتعجیل ظهورش صلواتی بفرست 💖الهم صلی علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 💖 خدایا ارامشی بهم بده از جنس خودت  آمیییین
2728
بخدا من بدون کمک بودم روزی که زایمان کردم مامانم اومد خونه و یه ساعت وایساد و رفت 😑😑 شوهرم کمکم می ...

حالا ماشاالله دخترت بزرگ تر شده رو کمکش حساب کن  جدا از اینها باید همسرت بهت کمک کنه تا انشأالله این نینی که بدنیا بیاد بزرگ تر شد راحت میشی

خدایا مراقب عزیزانم باش❤
2738
هویج ویتام آداره کلا تو بارداری نباید خورد

از دیروز خیار سبز میخورم بیشتر اشکال نداره زیادیش 

میوه دیگه هم میخورم اما اینا راحت تر هستن بخدا از دست دهانم که ترش میشه دق کردم

خدایا مراقب عزیزانم باش❤
بچه ها پلو هویج چی؟ ضرر نداره؟

سلام هویچ ضرر نداره از دکترم پرسیدم گفت هرچی دوست داری بخور فقط گرمی مثل زعفرون و چیزای خیلی گرم نخور وگرنه هر چی دوست داری بخور

خدایا مراقب عزیزانم باش❤
2706