2737
2739
😒😒😒من دوس ندارم کسی با عامون خودمونی بشه ها 😒😒😒

اووووه

زلیخام غیرتی شد 

دوستان من قیافم شبیه عکس پروفایلمه پس پشمات بریزه حاجی😂😂😂هرکیو خاستی نفرین کنی تگم کن،اسممو نپرسین فقط دوستام میدونن.😑
جااان جااان 😂😂😂من فراخواندم ژیگر

درود خدای پوتیفار بر تو

عصای عامون در حلق دشمنانت باد💔😂😂

دوستان من قیافم شبیه عکس پروفایلمه پس پشمات بریزه حاجی😂😂😂هرکیو خاستی نفرین کنی تگم کن،اسممو نپرسین فقط دوستام میدونن.😑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
پارع گردیدم لاناتی😂😂جذاب کی بیدی تو❤️🥴

عزیز مصر منم

یوزارسیف ادایم را در می اورد😪😂

2738
زدم

مرسی عزیزم... نمیدونم چرا بچه ها از لینکی که میگم وارد میشن بازدید ها صد تا بیشتر شد ولی هنوز تاپیکم هست... 

اگه از تجربه ام از کنکور ارشد سوال داری این تاپیک رو بخون 👈 اطلاعات راجع به کنکور ارشد روانشناسی

تازه بیدار شدم

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )
2706