2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم بچم 144بود الان شک افتاده ک گفته پسره اما چرا ضربانش کمه بچم...نمیدونم درس گفته یانه

چرا کمه؟؟؟ کم نیست خب زیر ۱٤۰هم هست...اصلا روی ضربان حساب نکن،،، من ضربانش توی ان تی ۱٥٥بود،،توی سونوی قلب نپرسیدم

یه روز یه گدا بوده که دونفر بودن هرروز بهش سر میزدن یکیشون هر روز بهش یه لگد میزد و یکیشون هرروز بهش پول میداد، یه مدت این دو نفر پیداشون نمیشه اونیکه لگده رو میزد شد آدم خوبه و اونیکه پول میداد بهش شد آدم بده چون چند وقت پیداشون نبود که بهش لگد بزنن یا پول بدن، مراقب باشین بیش از اندازه خوب نباشین چون یه روز نبودن خوبیتون یا کم شدن خوبیتون باعث بد دیده شدنتون میشه، ✓/// از طرف یه احمق که همیشه خوب بوده و ساده از بس بلا سرم اومده دیگه از خودم بیزارممممم بخاطر کودن بودنم و سادگیم، انشاالله یه روزی میاد میبینم که حقم گرفته شده و میام اینجا مینویسم🖤😭
2731
چرا کمه؟؟؟ کم نیست خب زیر ۱٤۰هم هست...اصلا روی ضربان حساب نکن،،، من ضربانش توی ان تی ۱٥٥بود،،توی سون ...

خوبه پس.من ازاول هفته13هفتگی زیدشکمم درد میکنه طبیعیه

خدایا شکرت
خوبه پس.من ازاول هفته13هفتگی زیدشکمم درد میکنه طبیعیه

همه چی طبیعیه باور کن شاخ هم در بیاری طبیعیه...

یه روز یه گدا بوده که دونفر بودن هرروز بهش سر میزدن یکیشون هر روز بهش یه لگد میزد و یکیشون هرروز بهش پول میداد، یه مدت این دو نفر پیداشون نمیشه اونیکه لگده رو میزد شد آدم خوبه و اونیکه پول میداد بهش شد آدم بده چون چند وقت پیداشون نبود که بهش لگد بزنن یا پول بدن، مراقب باشین بیش از اندازه خوب نباشین چون یه روز نبودن خوبیتون یا کم شدن خوبیتون باعث بد دیده شدنتون میشه، ✓/// از طرف یه احمق که همیشه خوب بوده و ساده از بس بلا سرم اومده دیگه از خودم بیزارممممم بخاطر کودن بودنم و سادگیم، انشاالله یه روزی میاد میبینم که حقم گرفته شده و میام اینجا مینویسم🖤😭
2738
باور کن ازاسترس از روتخت بلند نمیشم خیلی ترسیدم

چرا آخه؟؟؟ توروخدا به خودت استرس نده واقعا بده برا بچه ت،، واسه قلبش واسه همه چیش بده،مخصوصا شما که هنوز بچه ت کامل نشده..زیر شکم درد ران و پاها درد کمر و پشت سردرد دردمعده همه اینا طبیعین،اما نه اینکه همه شون باهم باشن و شدید...زیر شکمت چون رحمت داره بزرگ میشه درد داری نگران نباش تا میتونی حتی اگه دکتر هم بهت نگفت تو بازم بیشتر استراحت کن و از کارهای سنگین دور باش

چرا آخه؟؟؟ توروخدا به خودت استرس نده واقعا بده برا بچه ت،، واسه قلبش واسه همه چیش بده،مخصوصا شما که ...

خداروشکر عزیزم باحرفات اروم شدم باور کن خیلی نگرران بودم الان بهتر شدم

خدایا شکرت
خداروشکر عزیزم باحرفات اروم شدم باور کن خیلی نگرران بودم الان بهتر شدم

نگران نباش گلم تازه خیلی چیزا رو ندیدی اول راهی،، دور از شما،، من هشت هفته لکه داشتم، شانزده هفته داشتم ۲٥هفته بازم داشتم همه شون بی دلیل بود بخدا ولی هیچی نشدشکرخدا تو هم آروم باش هنوز چیزای خوبش مونده برات،،تکون خوردناش و اینا...فقط استرس نداشته باش