2733
2734
عنوان

ب خاهرشوهرم حسودیم میشه

| مشاهده متن کامل بحث + 751 بازدید | 35 پست
ببخشیدا چرا. اون زنشه دیگه زن اولش و دومش و... مادر و خواهراش هستند آخری هم شما. الان هم یه عده که د ...

خوب آخه خودش خواسته بهش بگیم والا ما ک داشتیم ناهارمونو بار میزاشتیم😂

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱

من که تا۸سال زندگی خیلی چیزی نگفتم همیشه شوهرم رو به سمت خانواده اش میفرستادم..البته روش مثبت گویی و تردید و منفی هم بکار بردم

حالا بعد۸ سال بعد یه سری قضایا و قطع رابطه با خانواده اش

تا بیام چیزی بگم

میگه

"توهین نکن

اونا خانواده اول من هستن تو بچه ها خانواده دومم.."

انگار نه انگار همه جوره طرفداری اونو میکردم..

منم خیلی آروم روم برگردوندم گفتم یادم باشه منم برم پیش خانواده اولم...

دیگه به غلط کردن فهمید چه سوتی داده

گفت نه اشتباه گفتم...حالا هم از دلم در نمیاد...

ولی شوهرم بدش میاد چیزی به روش بیارم..

کلا من باید خفه بشم...پس چکار کنم...چطور آروم بشم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آخه جالبه اینها از بچگی مادرشون اینقدر از فامیل و پدرشون بد گفته 

شستشوی مغزی شدن...اعصاب ندارن دیگه...

بخاطر همین من راحت نیستم واسه حرف زدن...

همیشه دلداریش میدادم

ولی الان پر رو شده خب منم دلداری میخام ولی شوهرم اصلا سیاست بلد نیس واسه توازن رابطه...

همیشه اون باعث برهم زدن رابطه ها میشه...

همیشه کنار وای میستاد اونا راحت بی احترامی میکردن

با کنایه حرف میزدن

منم فقط با لبخند و احترام جواب میدادم یا حرفو عوض میکردم

ولی دیگه کم آوردم...

کاش شوهرم یه ذره حالیش بود...

کاش یه ذره غیرت داشت....

کارت خیلی راحته که ببین جیکار میکنه شما بهترشو انجام بده براشوهرت  🥰

باهم همکارن قراره تا آخر ای ماه بریم طبقه بالاشون دیگ اینو نمیدونم بزارم کجای دلم آخه هرچ بش خوبی میکنم تا دست از سرم ورداره بازم کرم داره

2728
من که تا۸سال زندگی خیلی چیزی نگفتم همیشه شوهرم رو به سمت خانواده اش میفرستادم..البته روش مثبت گویی و ...

شوهر من ب زبون نمیاره میگ تو برام مهمی ولی تو رفتارش معلومه کی براش مهمه

والا خودمم زیاد موفق نبودم .ولی امتحان کردم قبلنا تاثیر داشت مثلا نشون نده که ازشون بدت میاد و دوستا ...

مثلا تو جمع نشسته باشیم همش اون دوتا باهم حرف میزنن جدا ازمحل کار ک باهمن اگ بریم خونشون همش صدای حرف زدن اونا میاد پدر ومادرشم تشویقش میکنن میگن این از کوچکیش خاهرشو ب شدت دوست داشته و وابستش بوده جوگیرترم میشه

2738

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4455669/-

-?postId=139121807

اسی جون بچه ها میشه اینو گزارش بزنید... واجبه 😔

فقط 8 نفر بزنن حذف میشه... 

اگه از تجربه ام از کنکور ارشد سوال داری این تاپیک رو بخون 👈 اطلاعات راجع به کنکور ارشد روانشناسی
مثلا تو جمع نشسته باشیم همش اون دوتا باهم حرف میزنن جدا ازمحل کار ک باهمن اگ بریم خونشون همش صدای حر ...

منم شوهرم با یکی از خواهراش اینجوره. وفتی برمیگردم به خودم اصلا اهل ناز کردن نیستم. رفتیم بیرون یادمه شوهرم دست خواهرش میگرفت میگشتن دوتایی کفشاشم براش جفت میکرد. هر وقت یادم میاد حرص میخورم ولی میبینم مشکل از خودم هم هست  .مردا باید کلا هندونه زیر بغلشون بزاری بادشون کنی ما زنا هی عیباشون میزنیم تو سرشون .ولی خانوادش هی افتخار میکنن بهش 

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.
منم شوهرم با یکی از خواهراش اینجوره. وفتی برمیگردم به خودم اصلا اهل ناز کردن نیستم. رفتیم بیرون یادم ...

خو آره همین جوگیر میشه پیششون ازبس الکی بش خوبی میونن درصورتی ک خودم شنیدم ک ازش راضی نیستن

خو آره همین جوگیر میشه پیششون ازبس الکی بش خوبی میونن درصورتی ک خودم شنیدم ک ازش راضی نیستن

جلو زنش اینجور میگن عصبیش میکنن ولی جلو خودش جور دیگن 

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.
چطوری

عزیزم بزن روی لینک. برو صفحه اول. زیر متن تاپیکم سه تا نقطه عمودی داره کنارش چندتا علامت دیگه هست. اونو بزنی نوشته گزارش تاپیک. اونو بزنی میتونی گزارش بزنی 

اگه از تجربه ام از کنکور ارشد سوال داری این تاپیک رو بخون 👈 اطلاعات راجع به کنکور ارشد روانشناسی
2706