2737
2734
عنوان

ب خاهرشوهرم حسودیم میشه

751 بازدید | 35 پست

سلام من شوهرم ب شدت هرچ تمامتر ازخانوادش مخصوصا یدونه خاهرشوهرم تاثیر میپذیره باهم همکارن واونم زیراب زن فقط باکنایه مث ی بچه گولش میزنه جوری باهم صمیمین ک ببخشیدا ولی انگار اون زنشه ن من.حتی کنترل بچم هم تو دستشه اصن بلده چطو اذیتم کنه.کسی راهکاری داره

فقط میدونم باید سیاست داشته باشی شوهرت بکشی طرف خودت 

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فقط میدونم باید سیاست داشته باشی شوهرت بکشی طرف خودت 

عزیزچطوری باید سیاست داشته باشیم شوهربیابه طرف ما

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲
2731

کارت خیلی راحته که

ببین جیکار میکنه شما بهترشو انجام بده براشوهرت 

🥰

اولیه۸۷ 😔هدف اول ۸۰🔑😑هدف دوم ۷۵✔️🔑😐 هدف سوم ۷۰🔒😌 هدف چهارم ۶۵😇🔒هدف پنجم ۶۳🔒😁وووو هدف نهایی 🔒۶۰😍 وزن فعلی ۷۲  به امید پیروزی و لاغری و زیبایی به امید روزی ک تمام لباسامو باز بغل کنم ♥️ تاریخ شروع رژیم ۱۳۹۹/۴/۱
2738

ببخشیدا چرا. اون زنشه دیگه زن اولش و دومش و... مادر و خواهراش هستند آخری هم شما. الان هم یه عده که در حد حرمسرای قاجار هستند میان میگن بهت با سیاست زنانه(مکر و حیله و خر کردنش ) و... بکش پادشاه رو طرف خودت. مردی که باید شعور داشته باشه ولی بازیچه و مثل موم تو دست ننه خواهراشه 

عزیزچطوری باید سیاست داشته باشیم شوهربیابه طرف ما

والا خودمم زیاد موفق نبودم .ولی امتحان کردم قبلنا تاثیر داشت مثلا نشون نده که ازشون بدت میاد و دوستانه رفتار کن با خانوادش و ازشون خوب بگو جلو شوهرت. اگه مستقیم بد بگی غیر از خراب کردن خودت و دور شدن شوهرت چیزی دیگه ای نمیشه .کم کم باید مخ شوهر کار بگیری 

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.

هر چقدر مستقیم بخوای باهاش مقابله کنی بیشتر شکست می خوری

باید پیش شوهرت ازش خوبشو بگی بعد نظراتت را راجع به بچه ت بگی حتی شده حرف خودتو از زبون اون بگی

یه مدت اینجوری ادامه بدی تا دید شوهرت نسبت بهوت خوب بشه

بعد آروم آروم و نا محسوس اشتباهات خواهرشو به روی شوهرت بیاری

مثلا اول سه چهاربار خواهرشو تایید کنی یکبار دیگشو اول تردید کنی 

بعدها سه چهارتا تایید دوتا تردید

بعدش دوتا تایید دوتا تردید یکی منفی

این نیز بگذرد
والا خودمم زیاد موفق نبودم .ولی امتحان کردم قبلنا تاثیر داشت مثلا نشون نده که ازشون بدت میاد و دوستا ...

ینی شوهرا خودمون رو خوب نشون بدیم بی جنبه تر نمشن زیاده روی کنن تو ارتباط باخانوادشون 

ینی شوهرا خودمون رو خوب نشون بدیم بی جنبه تر نمشن زیاده روی کنن تو ارتباط باخانوادشون 

ن دیگه بعد که خوب باهم جور شدید کمی حرف شنوی میکنه رفت و آمد کمتر میکنه .مثلا ازش بخوای وقت بیشتری بزاره .خودم ارادم ضعیفه وگرنه زود جواب میگیرم 😅

اصلا ربطی به سیاست و این چیزا نیست شوهرت اگه از خانوادش تاثیر بپذیره هیچ جوره قابل تغییر نیست مجبوری ...

دوستم سه تا بچه داره هر کاری می کنه شوهرش فقط حرف خانوادش با اونم خیلی خوبه ولی همه تصمیم هارو خواهر شوهرش می گیرن

📌متولد ۷۷ نیستم 
2706