2737
2739
عنوان

کمـــک😂😂😂

263 بازدید | 36 پست
عروسی رفیقم هس چند وقت پیش کلاس رقص رفتم ولی هیچی یاد نگرفتم بلد نیستم 🤐🤐 تو عروسی خواهر اون پسره خواستگارمم هست ...بنظرم سنگین باشم فقط آرایشگاه رفته باشم بیام بشینم کافیه ؟ حس میکنم برقصم سبک میشم یا چون بلد نیستم زشته

من قبل عروسی همیشه میگم میرم

دس به سینه میشینم از جامم تکون نمیخورم

ولی وختی موزیک پخش بشه اتوماتیک میام وسط😐💔

دوستان من قیافم شبیه عکس پروفایلمه پس پشمات بریزه حاجی😂😂😂هرکیو خاستی نفرین کنی تگم کن،اسممو نپرسین فقط دوستام میدونن.😑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

نرقص یا در نهایت دو دقیقه با ناز و لوندی یه قری بده بیا بشین

امروز شعر سرودم   مسامی مسامی بش بش بگید ....مسامی   صد قل هوالله بش بگید ....مسامی...هر کی نگه مسامی...  مسامی ..مسامی...مسامی....   علت نامگذاریم:من تو خونه شوهرمو مسامی صدا میکنم.... مسامی بر وزن مساوی یعنی این( = ) معنی خاصی نداره اما احساساتم فقط در قالب این کلمه ابراز میشه 

2738
واااای 😂😂 آره آدم استرس میگیره 🤣🤣

همه چی دست به دست هم میده ک تعادلتو از دست بدی یا ناخودآگاه نگاهت بهش بخوره🤦‍♀️😂

من تا مهربانی بیشتر نخوانده ام🌹سومین کاربری به علت زبون درازی در حرف حق😉☝🏻
منم همینجوری اینقدر دلم میخواد پاشم ولی بلد نیستم 🤐😢

نمیخاد ک حرفه ای برقصی

چپ راست یکی جلو بیا گردنتو بچرخون😐😂

دوستان من قیافم شبیه عکس پروفایلمه پس پشمات بریزه حاجی😂😂😂هرکیو خاستی نفرین کنی تگم کن،اسممو نپرسین فقط دوستام میدونن.😑
2706