2410
2553
موفق باشی گلم

همچنین شما گل😆😆🌸🌸

دنیا جای خوبی میشه   وقتی آدم های فهمیده کار بد دیگران رو تذکر بدن.اگر عمقی نگاه کنیم میبینیم مقصر این همه ظلم و بدبختی و فقر و جنگ فقط آدم بد ها نیستن بلکه اتفاقا آدم خوب هایی که بدی رو دیدن و سکوت کردن باعث و بانی اصلی مشکلات دنیا هستن. بیاید از این به بعد خودمونو مسئول تر بدونیم و با ایمان پیدا کردن به نقش خودمون توی زیبا شدن دنیا و با تلاش خودمون اوضاع رو بهتر کنیم.                   سکوت در برابر ظالمان، مشارکت با آنان است.(آیه ۱۶۵ سوره اعراف)                                                             امام جواد(ع):هر کار زشتی را تحسین و تأیید کند،در آن کار شریک است.
نمیشه واقعا به اخر خط رسیدم اخه دیگه امیدی هم ندارم ب۶ چی دلخوش باشم همش درد سختی بدبختی الانم که رس ...

عزیزم می فهمم چی میگی ولی چاره چیه باید باهاش کنار بیایم، نفسم از جای گرم بلند نمیشه خودمم درگیر مشکلاتم ، ولی با غصه خوردن چیزی درست نمیشه ، فقط عمرون داره میره ، پاشو یه آبی به صورتت بزن یه آهنگ ملایم بزار ببین باید چیکار کنی که حالت بهتر بشه نه اینکه فقط غصه بخوری فکر کردی بقیه حالتو میفهمن تازه به خودت میای میبینی عمرت داره میگذره همش نشستی غصه می خوری 

عاشق بافتنی هستم ، عروسک های بافتنی میبافم و اشارپ وپاپوش و... 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

و ما همچنان بیداریم 

آیا درمانی برای بی خوابی هست ؟ 

آیا امیدی به شفا داشته باشیم ؟ 

آیا میشود که ما هم شب ها بخوابیم روزها ببدار باشیم ؟ 

یکی از راه های سریع خوابیدن اینه که گوشی رو بزاریم رو حالت پرواز و بخوابیم 

اما ما اینکارو نمیکنیم 😅

2714

این روزا همش فکرم میره سمت اینکه شوهرم خیانت کرده موقع حاملگیم. یعنی غیر من دستش به کسی نخورده همش پر از شک هستم 

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.
2706