2410
2553
عنوان

واسه ختنه پسرم دارم دق میکنم😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 939 بازدید | 86 پست
الهی، همون لحظه که عمل میکنن خیلی سخته 

درد ک نداره چون بی حسن فقط میترسن

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا
واسه ما فقط یه آمپول بی حسی زد تو آلتش

بی حس که میکنن اما پسر من دوسال و نیمه همه چی میفهمه 

یه دونه پسر دارم من قند و عسل دارم من شاخه نبات و نقل تر بغل بغل دارم من   پسر دارا خوشبخت ترین آدمای روی زمینن    عاشقتم پسر یکی یه دونه م  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

درد ک نداره چون بی حسن فقط میترسن

اره پسر من از دکتر میترسه

یه دونه پسر دارم من قند و عسل دارم من شاخه نبات و نقل تر بغل بغل دارم من   پسر دارا خوشبخت ترین آدمای روی زمینن    عاشقتم پسر یکی یه دونه م  
نه پسر دوستمو کاملا بیهوش کردن  از یه جا نپرس از جاهای مختلف بپرس

از چند جا پرسیدیم همینه

2456
...وای چطور وایسادی ۲ سال و نیمش شه اون الان همه چی حالیشه...ولی دوستام‌نوزادی بردن میگن یساعت گریه ...

دلم نمیومد، پسر من که خوبه پسردایی شوهرم ۶ سالشه تازه ختنه کردن دیروز تو مطب هم یه پسر ۵ ساله آورده بودن واسه ختنه

دلم نمیومد، پسر من که خوبه پسردایی شوهرم ۶ سالشه تازه ختنه کردن دیروز تو مطب هم یه پسر ۵ ساله آورده ...

وای‌من الان‌ پسرم تو شکمم ...میگم‌آمد ۲۰ روزش شد ختنه کنم درد نکشه بچه....بنظرم پول زیر میزی بده بیهوش کنن...یچه خاطره بدی نگیره

وای‌من الان‌ پسرم تو شکمم ...میگم‌آمد ۲۰ روزش شد ختنه کنم درد نکشه بچه....بنظرم پول زیر میزی بده بیه ...

آخه ۲۰ روز خیلی کوچیکه،  بزار دنیا بیاد انشالله دلت نمیاد، اگه قبول کنن که از خدامه، امروز حتما زنگ میزنم مطب دکتر ببینم چی میگه

2714
من که اصلا دل ندارم بالا سرش باشم ولی میدونم انقد گریه میکنه  و مامان مامان میگه که برم پیشش

خب حالا نبرش بذار برا بعد 

کرونا هم بره

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
پسرم دوسال و نیمه هست همه چی حالیش میشه من طاقت همون موقع که ختنه میکنن رو ندارم 

اشتباه کردین گذاشتین تا ۲سالگی

ما معمولا همون ۴۰روز اول که دنیا میاد ختنه می‌کنیم چون بچه هست هیچی نمیفهمه و زود تموم میشه 

عکسِ دخترمه!👇                                                         نزدیک عملیات بود.می‌دانستم دختردار شده.یک روز دیدم سرِ یک پاکت‌نامه از جیبش زده بیرون.گفتم این چیه؟گفت:عکس دخترمه! گفتم:بده ببینمش.گفت: خودم هنوز ندیدمش! گفتم:چرا؟! گفت:الان موقع عملیاته،می‌ترسم مهر پدر و فرزندی کار دستم بده،باشه برای بعد!                                                               👈 خاطره درمورد شهید مهدی‌زین‌الدین از فرماندهان استان قم هستن در ۸‌سال دفاع مقدس                        شادی روح شهدا صلوات.....🌹
خب حالا نبرش بذار برا بعد  کرونا هم بره

آخه دوست دارم زودتر ختنه بشه تموم بشه منم انقد استرس نکشم واقعا سخته برام دوست دارم زودتر تموم بشه، استان ما کرونا خیلی خیلی کمه ، در آینده کم که  نمیشه زیادتر هم میشه 

اشتباه کردین گذاشتین تا ۲سالگی ما معمولا همون ۴۰روز اول که دنیا میاد ختنه می‌کنیم چون بچه هست هیچی ...

وااای من دلشو ندارم ۴۰ روز خیلی کوچیکه الانم حتی فک میکنم کوچیکه پسرم

2706