2737
2734
عنوان

واسه ختنه پسرم دارم دق میکنم😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 980 بازدید | 86 پست
خخ😂ميگم دعاي ختنه رو از گوگل سرچ كن بخون خيلي كوتاهه  

مگه دعا هم داره؟؟ باشه میخونم

یه دونه پسر دارم من قند و عسل دارم من شاخه نبات و نقل تر بغل بغل دارم من   پسر دارا خوشبخت ترین آدمای روی زمینن    عاشقتم پسر یکی یه دونه م  

منم برای پسرم که 50 روز بودخیلی تو مطب گریه کردم یه ریز اشک ریختم ولی فقط اون اولش یه ذره گریه کرد شب اول هم مادرشوهرم پیشمون خوابید 

چند روز بعدم حلقه کنده شد مرتب میشستم و کرمی که دکتر داده بود میزدم 

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من یادمه داداشمو نوزادیش ختنه کردن اصلا گریه نکرد

میگن نوزادی بهتره زودتر خوب میشه از درد هم چیز زیادی حالیشون نمیشه

یه دونه پسر دارم من قند و عسل دارم من شاخه نبات و نقل تر بغل بغل دارم من   پسر دارا خوشبخت ترین آدمای روی زمینن    عاشقتم پسر یکی یه دونه م  
2728

پسرمن ۳ماهه بود ختنه کرد

لحظه جراحی ببشتر غریبی کرد

رفتم از اتاق جراحی بیارمش داشت میخندید

با جیش اول گریه کرد سریع شیاف زدم پاهاشو باز نگه داشتم اروم‌شد با جیش دوم‌سوم نق نق کرد از فرداشم دیگ درد نداشت

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا
منم نميدونستم الان گوگل كردم در مورد ختنه ديدم بخون بي تاثير نيست

باشه عزیزم ممنون🌹🌹

2738

اگر هوشیاره بیهوشی رو انتخاب کن

دوستم پسرش ۳ سالشه بیهوشش کردن راحت بود

برای ده ثانیه  بخون فکر کن؛شمر،جانباز جنگ صفین ۱۳بارپای پیاده مکه رفته جا نماز آبکشیم بود ک هرکی میدید میگفت این پسر پیامبره!حر کیه؟سرلشکر ابن زیاده تو عمرش شاید یه رکعت نمازم نخونده (اصطلاح)راهو رو امام بست نزاشت مسیرشو عوض کنه!شمر برای لحظه ای فکر نکردن ب منفی بی نهایت رسید و حر برای لحظه ای فکر کردن ب مثبت بی نهایت!کی میدونه فکر کن!شاید منو تو دین دار شمشیر به دست جلو اقا ایستادیم و اونایی ک سرزنش میکنیم شدن یار اقا! گروه زرد:وزن اولیه ۹۶......هدف اول ۹۰🔓.....هدف دوم۸۵🔓.....هدف سوم ۸۰🔒.......هدف چهارم 75🔒.........هدف پنجم۷۰🔒.....ب امیدخدا
منم برای پسرم که 50 روز بودخیلی تو مطب گریه کردم یه ریز اشک ریختم ولی فقط اون اولش یه ذره گریه کرد ش ...

انشالله واسه پسر منم راحت باشه اگه اون گریه کنه منم گریه میکنم بعضی وقتا که چیزی میشه گریه میکنه منم باهاش گریه میکنم این که یه جور عمله و حتما خیلی هم درد داره

اگر هوشیاره بیهوشی رو انتخاب کن دوستم پسرش ۳ سالشه بیهوشش کردن راحت بود

اینجا بیهوش نمیکنن خواب آور میدن 

باز اونجوری خوبه، ولی تو روخدا تمومش کن بره

اره منم دوستت دارم زودتر اون روز بیاد و بره تا راحت شم

پسرمن ۳ماهه بود ختنه کرد لحظه جراحی ببشتر غریبی کرد رفتم از اتاق جراحی بیارمش داشت میخندید با جیش ...

الهی، همون لحظه که عمل میکنن خیلی سخته 

نه پسر دوستمو کاملا بیهوش کردن 

از یه جا نپرس از جاهای مختلف بپرس

واسه ما فقط یه آمپول بی حسی زد تو آلتش

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2706