2733
2734
یه کلیپی بودیه حاج اقایی اینوگفتن اسمشون یادم رفته منم انجام دادم ابجیمم انجام دادک هردوومون درجاحاج ...

عالیه گلم منم انجام میدم امیدوارم اینبار حاجت بگیرم😍

التماس دعا 

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍 به عشقم رسیدم خدایا شکرت😍😍

نمازامام جوادجهت براورده شدن حاجت،روزچهارشنبه بعدازاینک نمازظهروعصرروخوندین بلافاصله بدون صحبت کردن وبعدازنمازعصرپامیشین دورکعت نمازمیخونین به این نیت (دورکعت نمازمیخوانم هدیه میکنم به روح پاک امام جواد(ع)قربه الله)حتمااانیت اینوبگین بعدنمازهم بصورت ساده درست مثل نمازصبحه بعدک خوندین به سجده برین و۱۴۶مرتبه بگین ماشاالله لاحول ولاقوة الله بالله حتماحتماا۱۴۶مرتبه ن کمترن بیشتربعدیک مرتبه صلوات بفرسین وحاجتتون وازامام جوادبخایین ان شاالله که براورده بشه ،اینم واسه دوستایی ک متن اولی براشون نصفه اومده بود

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خخخخخ گذاشتم متنوعزیزم

مرسی عزیزم شات گرفتم ماچ به کله ات😅😘

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2738