2737
2734
عنوان

اعصابم خورد شد دیگه اَااااااه

| مشاهده متن کامل بحث + 398 بازدید | 30 پست
شاید بلند میخونه تا بقیه هم بیدار شن و نمازشون قضا نشه

خوندیم تموم شد اون هنوز داره ادامه میده😐

کاربری مال ۲ نفر بوده است تاپیک های قبلی که در باره فرزند و و همسر بوده برای شخص دیگری و من بعد آن برای یک نفر دیگه میباشد❤
شاید بلند میخونه تا بقیه هم بیدار شن و نمازشون قضا نشه

بعدم از ساعت ۱۲ شب تا الان میخواد صدا کنه؟!😐

کاربری مال ۲ نفر بوده است تاپیک های قبلی که در باره فرزند و و همسر بوده برای شخص دیگری و من بعد آن برای یک نفر دیگه میباشد❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدارو شکر کن... خیلیا هستن که از صدای ناله پدر یا مادر بیمارشون بی خاب میشن خیلیا هستن از صدای لاس ...

انشاالله راه حل بگیر چکار کنم صداش و بیاره پایین😐😖

درکت میکنم 

ولی خوب نیست میگی مامانت پاچه میگیره

این طرز صحبت کردن خیلی زشته

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2731
درکت میکنم  ولی خوب نیست میگی مامانت پاچه میگیره این طرز صحبت کردن خیلی زشته

امروز دعوا کردم باهاشون اعصابم خورده😐خیلی هم خورده 

خسته شدم انقدر حرف ازشون شنیدم هی میگه بچه های مردم فلان و چنان خب چه گنم آخه😞بعدم کلا مامانم اینجوره مثلا بابام گفت فلان چیز روشنه یا نه دیدم چراغش سبزه گفتم آره بابام گفت انقدر تبلی که نمیاد از تزدیک ببینی مامانم هم خواب بود !یه دفه بلند شد عین چی گفت خجالت بکش نمیدونم بچه های ملت و ... بعدم گفت پاش و نگاه کن ببین روشنه یا نه

البته یه ۴۰ سال با مامانم اخلاف سن دارم۵۰ سال بابام 😐البته حدودا

راه حل چی؟ بگو بابای گلم قربون صدای مخملیت بشم من میشه آرومتر بخونی دخملیت لالا داره😒

عاشقت شدم من اصلا این و بگم مامانم چشم غره میره تا یک هفته محلم نمیده😂👌

2738
عبادت کسی نباید کسی رو اذیت کنه به پدرت بگید با صدای اروم بخونه و اگه اونطور لذت نمیبره در مکانی خلو ...

دقیقا ولی کلا متوجه نیست هزار دفه مامانم بهش گفته برو تو اتاق نماز بخون گوش نمیده باز میاد بالا سر ما که خوابیم

دقیقا ولی کلا متوجه نیست هزار دفه مامانم بهش گفته برو تو اتاق نماز بخون گوش نمیده باز میاد بالا سر م ...

خب بعضیا اینطورین چون پدراشونم اینطور بودن یا اینکه بهشون اینطوری یاد داده شد

شما برید اتاقی که اون نیست بخوابید

Silenc says a lot more than you think 🤍
ولی استارتر تا جاییکه میتونی بهشون احترام بذار میگی که اختلاف سنی هم دارید پس همونطور که تو اونارو د ...

سعی میکنم نکنم ولی از این محدودیت ها و تفرات قدیمیشون خستهههه شدم

اون دختر گلی خانم و میپسنده که شوهر کرده تو خونه ۴۰ متری ۳ تا بچه داره نه من 

سعی میکنم نکنم ولی از این محدودیت ها و تفرات قدیمیشون خستهههه شدم اون دختر گلی خانم و میپسنده که شو ...

فعلا مجبوری با این تفکرات بسازی تا اینکه خودت کار بگیری کم کم مستقل شی یا در اینده شوهر کنی و راحت شی

Silenc says a lot more than you think 🤍
خب بعضیا اینطورین چون پدراشونم اینطور بودن یا اینکه بهشون اینطوری یاد داده شد شما برید اتاقی که اون ...

خدارو شکر خواهرم رام نمیده تو اتاقم😂مسخرست ولی ۲ طبقه خونه داریم یک طبقش اتاق خواباست پایین حال ما پایین میخوابیم خواهم نمیذاره برم اتاقم😐برم دعوام میکنه حالا جریانش مفصل هستش کلا باهاش چپم

فعلا مجبوری با این تفکرات بسازی تا اینکه خودت کار بگیری کم کم مستقل شی یا در اینده شوهر کنی و راحت ش ...

انشاالله 

2706