2733
2734
آره آخرین بار که از تمام وجود حس کردم پدرم رو بهم برگردوند پدرم جانباز شیمیایی هست اوایل کرونا مبتل ...

عزیزدلم سایه پدرتون مستدام همیشه تنشون سالم باشه الهی

واسه منم دعا کنید

با تمام وجود از خدا میخوام همینطور بشه برات عزیزم

مرسی مهربووونننممممممم....خیییلی شرایط سخته اما نمیدونم چرا حس میکنم معجزه شامل حالم میشه 

میشه برای مادر شدنم صلوات بفرستی  «رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ» بزودی با دعای خیر شما در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزدلم سایه پدرتون مستدام همیشه تنشون سالم باشه الهی واسه منم دعا کنید

الهی آمین عزیزم 

حتما برات دعا میکنم و مطمئن هستم بی جواب نمیمونه مخصوصا الان یه بچه پاک تودلمه😍😍😍

برام دعا کنید نی‌نی م سالم باشه برای سلامتیش حمد بخونید خواهش میکنم 😭😭😭😭😭🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻
2728
الهی آمین عزیزم  حتما برات دعا میکنم و مطمئن هستم بی جواب نمیمونه مخصوصا الان یه بچه پاک تودلم ...

ای جان پسر من الان دو سالشه من تو موقع بارداری و زایمانم خیلی خدا را به خودم نزدیک میدیدم لحظه زایمانم برا هر کسی دعا کردم حاجت روا شد منو فراموش نکن گلم دعا کن برام مرسی ازت

چه عالی همیشه خدا پناه زندگیت باشه عزیزم

مرسی گلم برای شمام همینطور 

مادربزرگ مادرم زن قشنگی نبود اما مردم میگفتن مهره مار داره بعضیام میگفتن ساحره س. همه عاشقش میشدن. مرد و زن. مرید زیاد داشت، خیلی زیاد. هر جا مینشست همه جذبش میشدن. زیاد میدونست. عجیب بود. شوهرش انقدر عاشقش بود‌ که کور شده بود. چشمش فقط “خانوم” رو میدید. زندگی رو به پاش ریخت، جوونیشو ،عشقشو،مالشو. براش دیوان شعری هم گفت. تا “خانوم” غذا نمیخورد او‌ لب به غذا نمیزد تا “خانوم” تایید نمیکرد او هیچ کاری نمیکرد.” خانوم” که مرد دو روز و ده ساعت بعد او‌هم از غصه دنیا رو ترک کرد.............................من دنیا امدم. روزی روی پای پدرم نشسته بودم شیرین زبونی میکردم، پنج سالم بود. “خانوم”طولانی نگاهم کرده بود و به مادرم گفته بود: ساویس مهره مار داره...❄️💎                                      🤍من یک عدد غواصم🏊🏻‍♀️ دنیای زیر آب خیلی قشنگتر از دنیای روی آبه..🖤 🧜🏻‍♀️🐬🐋      امضام زندگیه خودمه.       
ای جان پسر من الان دو سالشه من تو موقع بارداری و زایمانم خیلی خدا را به خودم نزدیک میدیدم لحظه زایما ...

حتما چشم

شما هم برام دعا کن بچه ام سالم وصالح باشه 

برام دعا کنید نی‌نی م سالم باشه برای سلامتیش حمد بخونید خواهش میکنم 😭😭😭😭😭🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻
2738

برا من خدا خیلی معجزه کرده قربونش برم همیشه هوامو داشته زندگیم سرتاسرس معجزه خداس

به اینا نگاه کنین👇                                            😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن؟خیلی جالبه منم اولش باورم نمیشد🤣/بیو دخترا وقتی رلن:تا عشقم پشتمه دنیا تو مشتمه😍وقتی کات میکنن:و خدایی که به شدت کافیست🤣/   مثلا بمیرم بیای سر قبرم اشکات بریزه😢پاشم پشمات بریزه😂/یه بارم اومدم یه خوشگلیو بغل کنم خوردم به آینه😎به همین برکت قسم😁/من برعکس همه بچه ها روز دوم مدرسه گریه کردم🙄آخه نمیدونستم هر روز باید برم😅/
الهی آمین عزیزم  حتما برات دعا میکنم و مطمئن هستم بی جواب نمیمونه مخصوصا الان یه بچه پاک تودلم ...

عزیزم میشه برا منم دعا کنی به عشقم  برسم😢

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد😍 به عشقم رسیدم خدایا شکرت😍😍

بزار بگم یکیشو

من کلاس خیاطی میرفتم چند سال پیش 

یکی از بچه‌ها ی کلاس اومد از مربیمون خداحافظی کنه میخواست بره مشهد برای تولد امام رضا علیه السلام 

منم چند سالی بود نرفته بودم و یه لحظه وقتی شنیدم دلم خواست با خودم فکر کردم چی میشد؟ اگه میشد... 

بعد اومدم خونه ما تو یه واحد از خونه مادرشوهرم بودیم پسرمو پیشش میزاشتم رفتم بچه مو آوردم خونه و ناهار کشیدم شوهرم رفت سرکار

که مامانم زنگ زد

مامانم اینا دیروزش از سفر برگشته بودن

بعد یکم احوالپرسی کردیم مامانم گفت که زنگ زدم خداحافظی کنم و میریم مشهد ولی بابام نمی‌رفت با داداشم و آبجیم که مجردن

منم ذوق زدم یه دفعه گفتم منم میام 

مامانم گفت نه بچه کوچیک داری و شوهرت سرکار میره و.. 

گفتم منم میام بعد مامانم قطع کرد و باز زنگ زد گفت باشه تا یک ساعت دیگه آماده باش

سریع زنگ زدم به شوهرم بعد رفتم حمام و یکم لباس واسه خودم وبچه برداشتم و رفتم از مادرشوهرم اینا خداحافظی کردم اونا خیلی تعجب کردن بعدم گفتم حواستون به شوهرم باشه. و.. 

داداشم اومد دنبالم رفتیم

و روز تولد امام رضا علیه السلام تا آخر شب بیرون بودیم

یکی از بهترررررررین روزهای عمرم بود داداشم و آبجیم و مامانم همه اش میگن هیچ مسافرتی مثل اون سال خوش نگذشته بهمون وای من یاد اون لحظات میوفتم گریه ام میگیره فقط میتونم بگم معجزه بود

چون مامانم میگفت یه دفعه افتاده تو ذهنمون که نقشه بریزیم بریم مشهد مامانم گفت میخواستم وقتی رسیدیم طبس بهت زنگ بزنم بگم که رفتیم

من مطمئنم همه چی دست به دست هم داد تا من اون لحظه که از ته دل خواسته بودم برآورده بشه

حتی کیک تولد امام قشنگمون رو خوردم

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
وای گلم چه حس خوبی

آره خیلی روزهای قشنگی بود 8 روز مشهد بودیم

خواص سوره های قرآن رو سرچ کنید😍 اینجا ایران است رو برای تحقیر به کار نبرید💔هیچ چیز خطرناکتر از این نیست که جامعه‌ای بسازیم که در آن بیشتر مردم حس کنند که هیچ سهمی در آن ندارند. مردمی که حس می‌کنند سهمی در جامعه دارند از آن جامعه محافظت می‌کنند، ولی اگر چنین احساسی نداشته باشند، ناخودآگاه می‌خواهند که آن جامعه را نابود کنند.- مارتین لوترکینگ
2706