2737
2734
عنوان

ازدواج

| مشاهده متن کامل بحث + 581 بازدید | 62 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام خواهر جان، 5تاصلوات برای خوشبختی برادر شما فرستادم 

چه مهربون میشه واسه بچه دار شدن من و یه نفر دیگم بفرستی احساس خوبی بهم دست داد البته ببخشیدا😍

امیدوارم امسال سال برآورده شدن آرزوهای قشنگتون باشه.😍من به خواسته هام میرسم 🙏❤آمییییین
2731
چه مهربون میشه واسه بچه دار شدن من و یه نفر دیگم بفرستی احساس خوبی بهم دست داد البته ببخشیدا😍

انشالله عزیزم 40 روز حدیث کسا بخون رد خور نداره انشاالله دامنت سبز شه گلم ❤️ 

31 ساله اس خونه جدا میگیره رهن یا اجاره دیگه معلوم نیست ماشین ساینا داره یکم لوازم خونه تهیه کرده مث ...

برید تو سایت همسریابی اونجا مورد زیاده بعضیا هم هستن نمیدونم بهشون چی میگن مورد ازدواج پیدا میکنن میتونید به اونا هم بسپارید من چندنفریو سراغ دارم ولی شاغلن 

آن که شق القمرش سوره ی قرآن من است                   بارها گفته علی شاه نجف، جان من است                         | یا امیر المؤمنین حیدر(ع) |                                                         .                                                                              بی علی هرگز نشاید دم ز دینداری زدن                            دین و ایمان را کسی دارد که ایمانش 💚 علیست 💚
انشالله عزیزم 40 روز حدیث کسا بخون رد خور نداره انشاالله دامنت سبز شه گلم ❤️ 

مرسی عزیزم حتما ممنونم

امیدوارم امسال سال برآورده شدن آرزوهای قشنگتون باشه.😍من به خواسته هام میرسم 🙏❤آمییییین
2738
مرسی ک منو درجریان گذاشتی منم دیگه الان میدونم 😂😂❤️

خواهش میکنم 

یه جماعت دیگه میدونن من و تو فقط نیستیم😍😂

💕خداجونم بغلم کن به آغوشت محتاجم💕     تایپ  و تحقیق؛ دانلود مقاله و پاورپوینت با کمترین قیمت انجام میدم
کدوم شهر ادرس بده بریم پیشش بخدا نیاز دارم به همچین کسی

🙈🙈🙈🙈من فرار کنم الان هویتم افشا میشه تهرانه آرایشگاه ولی شما همون شهر خودت برو ان شاءالله که خیر پیش میاد🌹🌹🌹

🙈🙈🙈🙈من فرار کنم الان هویتم افشا میشه تهرانه آرایشگاه ولی شما همون شهر خودت برو ان شاءالله که خیر ...

عزیزم قصد مزاحمت نداشتم کاش دختر اهوازی سراغ داشت با گوشی معرفی میکرد 😂😂

باید خیلی بگردی

به چند تا از خانومای داخل فامیل  که مراسمای مذهبی زیاد میرن مثل دوره های قرآن یا مسجد بگید اونجا ها مادرا زیاد میان که دختر دارن 

یا خودت از دوستات بپرس کسی سراغ دارن یا نه

2706