2737
2734

خیلی وقته عین آدم نخوابیدم یه ۵_۴ روزی هست که اصلا نخوابیدم جز چچند ساعت خوابم که بگم خوابیدم هی از خواب میپرم و تو خواب و بیداریم یه جورایی معلق خواب زیاد میبینم مخصوصا کابیوس خیلیاش هم تعبیر میشه تاسفانه 

چکار کنم راحت بخوابم؟

کاربری مال ۲ نفر بوده است تاپیک های قبلی که در باره فرزند و و همسر بوده برای شخص دیگری و من بعد آن برای یک نفر دیگه میباشد❤

کابیوس😂ببخشید اشتباه تایپی بود کابوس

کاربری مال ۲ نفر بوده است تاپیک های قبلی که در باره فرزند و و همسر بوده برای شخص دیگری و من بعد آن برای یک نفر دیگه میباشد❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
آمپول کتورولاک

از روش طب سنتی و خانگی دم دستی بگو من سنی ندارم که بخوام از الان برم به آمپول و دارو بیوفتم

برو پیش ی نفربرات سرکتاب بازکنه،البته اونایی ک باقرآن انجام میدن فقط.چون نیگی کابوسم میبینی

خدایا امتحانای سخت واسه آدمای سرسخته،یا ازاین امتحاناازم نگیر یا سرسختترم کن.🙏خدایا بابت هدیت ممنونم😍علی سان تمام امیدوعشقیه ک خدا بهم داد.ممنونم ازش.😍😘🥰
2738
منم دوس دارم خوابم تنظیم شه، امروز قصد دارم تا شب نخوابم

یه مدت رلم اومد درستش کرد باز به هم ریخت😫من ساعت ۹ خواب بودماااا ۷ هم بیدار!

منو شوهرم چن ساله همینجوریم پنج صبح میخابیم 🤪

🤣🤣🤣فکرامون‌منحرفه ها🥴🤦‍♀️

مربی هستم کسایی که نیاز به رژیم و ورزش دارن میتونن پیچمو فالوکنن وبه دوستاشون معرفی کنن بهشون برنامه رایگان داده میشه _faezeh.p.m@ دایرکت بدین دوستان😘🌹
برو پیش روانپزشک اصولی حلش کن بعدا برات مشکلات عصبی ایجاد میشه خواب رو سلامت مغز خیلی تاثیر داره&nbs ...

کابوسه حالا حیاتی نیست مهم اینه که بخوابم هنوز هن خوابم نمیاد

🤣🤣🤣فکرامون‌منحرفه ها🥴🤦‍♀️

😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐منحرف

من تا حالا ندیدم کسی که از  من بالاتره پشت سرم چیزی بگه !!!!!            گرفتید چیشد؟
2706