2726
عنوان

آنجا که راه نیست خدا راه میگشاید🌸

245 بازدید | 18 پست

ببینید یه سری چیزا واسه ذهن ما محدوده ما درک نمیکنیم ولی خدا از جایی که فکرشم نمیکنی تو لحظه ای ک فکرشو نمیکنی ،راهتو باز میکنه دلتو آروم میکنه کافیه بهش توکل کنی بهش ایمان بیار بزار خدا از راهی که خودش میخواد برات بسازه ،برای خدا راه تعیین نکن شاید به ضررت باشه،زندگیتو بسپار به خدا و بهش اعتماد کن مطمئن باش رهات نمیکنه چون از یه مادر هزاران برابر مهربونتره 💜

خیلی دوستتون دارم خوش قلبا از ته ته قلبم واقعا میخوام غماتون رفع بشه نمیخوام نا امید باشید چون درک میکنم و میفهمم چقد سختتونه و خودمم تجربه کردم 🌸حال دلتون خوش ان شا الله

همیشه آخرش خوشه،اگه خوش نبود بدون هنوز آخرش نرسیده🍭✨⁦♥️⁩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😭

«نِجاتاً مِنكَ يا سَيِّدَ الكَريمَ نِجِّنا وَ خَلِصّنا بِحَقِّ بَسمِ اللهِ الرَّحمنِ الرَّحيم🍃💚  میشه نگام کنی؟😢  راحت شه زندگیم😍  چشم برندار ازم 😩 میپاشه زندگیم 💔 
2728
چیشده بهار جون

خسته شدم دیگه پس کی این غم و گرفتاریم تموم میشه الان ک بهش نیاز دارم کاش برام معجزه کنه

دلم آرامش میخواد برام دعا کنین مشکلم حل بشه هرچه زودتر

«نِجاتاً مِنكَ يا سَيِّدَ الكَريمَ نِجِّنا وَ خَلِصّنا بِحَقِّ بَسمِ اللهِ الرَّحمنِ الرَّحيم🍃💚  میشه نگام کنی؟😢  راحت شه زندگیم😍  چشم برندار ازم 😩 میپاشه زندگیم 💔 
خسته شدم دیگه پس کی این غم و گرفتاریم تموم میشه الان ک بهش نیاز دارم کاش برام معجزه کنه دلم آرامش م ...

این یه بارو بهش اعتماد کن صبور باش ،و ایمان قلبی داشته باش یکم باهاش خلوت کن 

خدا بد نمیکنه کمکت می‌کنه 🌸💕💛

داشتم باز تو دلم حاجتمو از خدا میخواستم.اخه تازه نماز خونده بودم.اومدم نی نیسایت این تایپیک اومد بالا. احساس کردم خدا میخواد دیگه حاجتمو بده.خودش میدونه چی کشیدم این همه مدت

داشتم باز تو دلم حاجتمو از خدا میخواستم.اخه تازه نماز خونده بودم.اومدم نی نیسایت این تایپیک اومد بال ...

حس آدم هیچوقت دروغ نمیگه،و هیچ اتفاقی بی حکمت نیست 💖💜💖💜

2706