2737
2734
عنوان

از بین بردن چربی مو😖😖😖

| مشاهده متن کامل بحث + 2533 بازدید | 61 پست
یه لحظه فکر کردم میخوایشامپو تبلیغ کنی مثل تبلیغ کننده های تلوزیون حرف زدی😀😀😀

آره😂😂😁

بگین دعاتون کنم هرموقع خواستین♡.توی تاپیک هایی ک میخوان واسشون دعا کنید من رو تگ کنید. شما هم اگه دوست داشتید دعام کنید♥️♥️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچها قهوه خیلی موثره ولی باید ۱ روز در میون باشه و حتما تو شامپو و گرن رنگ میده ب موهاتون

بگین دعاتون کنم هرموقع خواستین♡.توی تاپیک هایی ک میخوان واسشون دعا کنید من رو تگ کنید. شما هم اگه دوست داشتید دعام کنید♥️♥️

من شنیدم میگن نمک بریزید تو شامپو😬

عزیزِ خواستنیِ کوچولوی من سلام 🥰با این که خیلی یهویی اومدی و مامان و غافلگیر کردی ولی خوش اومدی عدسی مامان👼امروز در تاریخ۱۴۰۰/9/۱۶ برای اولین بار صدای قلبت و گوش دادم  قلب مادر🤩بی صبرانه منتظرتم عدسی من🤩عدسی، سوم مرداد به دنیا اومد👶و زندگی آروم و یکنواخت ما رو نابود کرد🥴😁❤
2731
یه لحظه فکر کردم میخوایشامپو تبلیغ کنی مثل تبلیغ کننده های تلوزیون حرف زدی😀😀😀

نه جدی میگم هر شامپویی رو بگی من زدم باز فرداش چرب بود این لعنتی رو می زنم انگار موهامو رنگ کرده باشم تا چند روز خشکه مخصوصا کف سرم که همیشه از چربی برق می زنه

چون هر روز ميري حموم موهات تميز و خشك ميشه غده هاي چربي چربي بيشتري توليد ميكنن براي اينكه ...

ینی زیاد حموم رفتن موها رو از چربی درمیاره؟

به اینا نگاه کنین👇                                            😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن؟خیلی جالبه منم اولش باورم نمیشد🤣/بیو دخترا وقتی رلن:تا عشقم پشتمه دنیا تو مشتمه😍وقتی کات میکنن:و خدایی که به شدت کافیست🤣/   مثلا بمیرم بیای سر قبرم اشکات بریزه😢پاشم پشمات بریزه😂/یه بارم اومدم یه خوشگلیو بغل کنم خوردم به آینه😎به همین برکت قسم😁/من برعکس همه بچه ها روز دوم مدرسه گریه کردم🙄آخه نمیدونستم هر روز باید برم😅/
2738

بچها چرا گوش نمیدید قهوه بزنید قهوه تو گوگل میاره ک برای موهای چرب خیلی خوبه اگه موثر نبود بیاین منو فوش کش کنید

منم مث شوهرشماست موهام،،خیلی سخته😔

مشکلیه برای خودش 

من باردارم حساسیت ام خیلی بیشتر شده حتی نمیزارم سرشو رو بالشت بزاره میگم  سرت بو میده رو بالشت یه چیزی بنداز هفته ای دوبار بالشت هارو میشورم 😅

ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَىٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ.
موهام خیلی چرب بود اما از وقتی شامپو شبنم استفاده می کنم چربیش خیلی کم شده و تا چند روز خشک هست‌ خیل ...

منم، ولی میترسم ضرر داشته باشه چون خییلی قویه مثله پودر لباس شوییه ،در این حد!

2706