2726
عنوان

یکی از علت های مهم بد غذابودن

129 بازدید | 7 پست

اگر شما یا اطرافیانوت این مشکلرو دارین یکی از علتهای مهمش اینهک

دست پختهای بدی داریننن

دست پخت بدی دارن

تاحالا به این مورد توجه کردین🤔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من عاشق ماهی هستم خونه مادرشوهرم بودیم ماهی درست کرد شوهرم ک اصلا لب نمیزد اوایل نامزدی .چشمتون روز بد نبینه نمیدونم چجوردرست کرده بود گذاشم دهنم نزدیک بود بالا بیارم .ازوقتی من ماهی درست کردم شوهرم عاشق ماهی شده

2728

من ب شدت حساسم کوچکترین چاشنی کم و زیاد باعث دست کشیدنم از غذا واسه چندین ساعت میشه

مخصوصا غذاهای گوشتی که باید خوب پخته شده باشه و بو نده

بو زهم قاشق یا لیوان هم اگر حس کنم دیوونه میشم غذا  نمیخورم

ممکنه واسه ارامش و حل مشکلام صلوات بفرستی ؟؟؟؟:

نه استارتر ربطی نداره !

وقتی غذا بدمزه باشه آدم معمولی هم بدش میاد 

!

امابدغذا کلا تعریف دیگه ای داره. همسر من به جدی بدغذا هست که در این ده سال زندگی تا حالا بارها توی مهمونی ها سبب آبروریزی شده. چون از اغلب چیزا خوشش نمیاد و میکشه سر سفره کنار! در این حد 

یعنی من و مامانش و همه ی  زنای فامیل از دم دستپختمون بده ؟ با عقل جور نمیاد

با دو دسته آدم نمی شود بحث کرد : بی سواد و با سواد (( سمفونی مردگان، عباس معروفی))
نه استارتر ربطی نداره ! وقتی غذا بدمزه باشه آدم معمولی هم بدش میاد  ! امابدغذا کلا تعریف دیگ ...

ن عقشم من دیدم ادمایی ک بدمزه ترین غذارم بالدت میخورن..واقعا دیدن.

نه استارتر ربطی نداره ! وقتی غذا بدمزه باشه آدم معمولی هم بدش میاد  ! امابدغذا کلا تعریف دیگ ...

عشقم گفتم یکی از دلایلش ممکنه این باشه..الان همسر من عاشق خیلی از غذاهاست اما فقط من میپزم میخوره.فوق العاده بد غذاست همه میدونن چ فاملای من چ خودش جرات نمیکنن براش چیزی بپزن ببین دیگ چقدر حساسه