2737
2734
عنوان

شوهری که خیلی طرفدار خانوادش هست و چیکار باید کرد ؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1547 بازدید | 34 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب وقتی احترام میزارم اونا نمیزارن و شوهر من همش طرفدار خانوادشه داستان چیه ؟ خیلی جاها از منم دفاع ...

ببخشید من ج دادم خانمادگفتن خاله زنگی

بذارین همونا ج بدن

شرمنده اومدم تایپیگتون

2731

استارتر جدا از شوخی هرکسی نسبت به خانوادش جبهه میگیره نیاز نیست حرفی بزنید تا همسرتون و خاتوادش ناراحت شن شما همین شرایط رو برعکس برای خودت و خانوادت درنظر بگیر قطعا دلت نمیخواد شوهرت هیچوقت به خانوادت بی احترامی کنه

Silenc says a lot more than you think 🤍
استارتر جدا از شوخی هرکسی نسبت به خانوادش جبهه میگیره نیاز نیست حرفی بزنید تا همسرتون و خاتوادش نارا ...

اونا بمن بی احترامی می‌کنن . من اگه خانوادم یک روزی به شوهرم بی احترامی کنند بدون دلیل حتما برخورد میکنم و اینکه خانواده شوهرم خیلی بین برادر شوهرم و شوهرم فرق میزارن و با اینکه برادر شوهرم و جاریم عذابشون میدن ولی احترام اونا بیشتر تا ما 

2738

عزیزم نکن اینکارو شوهرو وسط خودتو خانوادش قرار نده!

مردا دودسته ان 

دسته ی اول تورو ترجیح میده و خانوادشو‌میذاره کنار ک فاجعه س

دسته ی دوم پشت خانوادش درمیاد واز تو سرد میشه و دیگه هرکی بدتو گفت باور میکنه که فاجعه تره!

راهکار اگر خیلی ازدست خانوادش از هرحرف و حرکت وبرخوردشون ناراحت میشی وحساس شدی بهشون 

یا انتظااتی ک داری وبراورده نمیکنن کمتر برو اما برو!با احترام وادب باهاشون صحبت کن نه فقط جلو شوهرت 

اگ از حرفیشون یاچیزی ناراحت شدی همون لحظه جوریوانمود کن ک واقعا بهت برخورد اما جنگ ودعوا هرگز راه ننداز چون اصلا درس نیس

هسچوقت پیش شوهرت گلگیشونو نکن وبدشونو نگو 

گناه شوهرت اینوسط چیه!!!

اقایون کلی مشکلات و دغدغه بیرون ورفاه خانوم وبچه شونو دارن دیگه وقتی ندارن برا حرف اوردن و بردن ‌؟!مثلا انتظار اری بپره ب مادرو خواهرش !؟اصلا قشنگ نیست اینطوری

ارامشو از زندگیت نگیر تمام انتظارو وتوجه و محبت رو از شوهرت فقط داشته باش ‌

از خانوادش فقط توقع دخالت نکردن و احترام متقابل واسلام 

اینکه خانواده شوهرت کیو بیشتر دوسدارن یا  فلان کادو نگرفتن زنگ نزدن نیومدن نگفتن نپرسیدن 

اینارو کلا بریز دور  اینطوری فقط بین شوهرت وپدرمادرش تفرقه میندازی مادری ک با خون دل پسرشو بزرگ کرده وشک نکن هیچوقت بدشو نمیخواد 

یادت باشه همونطور که مادرشوهر مادرواقعی ادم نمیشه مثل عروس هم مثل دختر طرف  نمیشه 

روزندگی مشترکتون تمرکز کن و اینکه چطور بارامش و عشق بسازینش 

بیخیال بقیه

به نام خداوند رنگین کمان💔 🙂🌷یه مامان گوگولی هستم🥰🦦درموردسزارین سوالی داشتی بپرس🤱راستی من باوجود میوم و تخمدان پلیکیست باردارشدم پس ناامید نباش🫂🧿
اونا بمن بی احترامی می‌کنن . من اگه خانوادم یک روزی به شوهرم بی احترامی کنند بدون دلیل حتما برخورد م ...

ببین یه گوش در یه گوش دروازه مگر اینکه بی احترامی بی ادبانه کنن اونم نباید بی احترامی کنی باید خیلی با وقار حرف بزنی طوری که شرمشون بیاد از حرفی که زدن و شوهرت هم ببینه بی احترامی از سمت اونا بود نه تو و لزومی نداره که به همسرت بگی طرف خانوادشه این کارت بدتر میکنه و حساسیت رو بیشتر بجاش دو تعریف از مادرشوهرت کن دو سه تعریف از مادرت دو ایراد از مادرشوهر سه ایراد از مادر تا کم کم عادت شه که خانواده اصلی الان تو و اونید و دیگه جدا شدید

Silenc says a lot more than you think 🤍
ممنونم عزیزم درسته صحبتتون ⁦❣️⁩⁦❣️⁩⁦❣️⁩

💝

به نام خداوند رنگین کمان💔 🙂🌷یه مامان گوگولی هستم🥰🦦درموردسزارین سوالی داشتی بپرس🤱راستی من باوجود میوم و تخمدان پلیکیست باردارشدم پس ناامید نباش🫂🧿
واقعا چرا نمیتونن عروسشونو دوست داشته باشن؟ یا حداقل وانمود کنن که دوسش دارن؟ ب نظرم اصلا کار سختی ...

من که کاری باهاشون ندارم احترام میزارم همیشه رو دوست ندارن ولی جاریم که زندگی منو دو روز بعد عقدم زهر مارم کرد و کلی بد و بیراه بهشون گفت و میپرستن

2706