2733
2734
عنوان

کیا شوهرشون بیکاره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 776 بازدید | 62 پست
عزیزم الان انقدر شرایط سخته که راه دوری نمیره پدرو مادر به بچه اشون کمک کنن چطور تا مریض میشن و کار ...

چون پدرو مادرن به موقعه زحمت خودشونو بیشتراز انچه الان بچه براشون انجام میده انجام دادن ...بچه باید قدردان زحمتای پدرو مادرش باشه 

جمله عباس معروفی وصف حال اینروزای خیلیاست:ما نسل بدبختی هستیم دستمان به مقصراصلی نمیرسد ازهمدیگرانتقام میگیریم!
شوهر من بیکار نیست ولی خب بخاطر کرونا چند ماهه اوضاع خرابه. ولی کلا از کسی توقع نداشته باش. راحتتری. ...

تب افرین به شوهرت. شوهر من مثل شوهر شما نیست. 

اسمم همون آنجل به معنی فرشته هست.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تا ننه شوهر هست پدرشوهرا کمک نمیکنن چه برسه یه زن دیگه بیاد😂😂😂😂

واااا چرا بگیره اونم با ۴ تومان حالا اگه سرمایه دار بود ی چیزی 

مطمیین باش تا حالا گرفته ک پسرش تنبل سده و کار نمیکنه مرد اگه مرد باشه با غیرت از زیر سنگ هم پول میاره 

2728
چون پدرو مادرن به موقعه زحمت خودشونو بیشتراز انچه الان بچه براشون انجام میده انجام دادن ...بچه باید ...

واقعا از حقوق بازنشستگی که هرماه خودش شارژ میشه و اگه زنش بذاره اضافه هم میاد به پسرش کمک کنه کجا میره؟؟؟

عزیزم الان انقدر شرایط سخته که راه دوری نمیره پدرو مادر به بچه اشون کمک کنن چطور تا مریض میشن و کار ...

درست نیس ادم نگاهش به دست دیگران باشه... اون پدر مادر اگه خواستن میدن نخاستن نمیشه کاری کرد.... بعضی مردا هم باید تو تنگنا باشن وگرنه راحت میشینن تو خونه..... الان همه تو یک وضعیتیم کرونا واسه همه بوده همه بیکارن؟؟؟

2738
واقعا از حقوق بازنشستگی که هرماه خودش شارژ میشه و اگه زنش بذاره اضافه هم میاد به پسرش کمک کنه کجا می ...

بلاخره جای دوری نمیره  کمک کنن تا کاری پیدا کنه شوهرت خوبه  اما حالا واقعا بهشون گفتید ...بنظرم زیرمنت نرید باز اگه مادرواقعیش بود بهتربود اما اینجوری پول ناراضیم ممکنه بدن بهتون که برکت نداره

جمله عباس معروفی وصف حال اینروزای خیلیاست:ما نسل بدبختی هستیم دستمان به مقصراصلی نمیرسد ازهمدیگرانتقام میگیریم!
تب افرین به شوهرت. شوهر من مثل شوهر شما نیست. 

بنده خدا داغون شده انقدر باید کار کنه. گرونیه. نمیرسونه که. ولی دیگه چاره ایی نیست. زندگی همینه دیگه. اوایل توقع داشتم کمک کنه دیرم اون که عین خیالش نیست و تغییر نمیکنه فقط من دارم داغون میشم. دیگه بی خبال شدم. یه عالمه قسط داریم ولی خب منتی سرمون نیست.

دارم وسایلمو میفروشم. عکس همه رو تو پیج گذاشتم.اگه خواستی یه نگاه بنداز شاید چیزی احتیاج داشتی.😘😘 mohajerat_forush
دقیقا متاسفانه تک بچه ها این مشکل دارن 

به تک بچه نیست ذات طرف مهمه

داداش خود من از بابای خودم که بازنشسته بود و یه آب باریکه داشت توقع داشت چون مستاجره خرج زن و بچش رو بده بابام...بعضیا کلا عزت نفس ندارن

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟
بلاخره جای دوری نمیره  کمک کنن تا کاری پیدا کنه شوهرت خوبه  اما حالا واقعا بهشون گفتید ... ...

زنه انقدر خرجای بیخود میتراشه که نتونه چیزی به ما بده. زن زرنگیه و معلومه دنبال مال و منالشه

بنده خدا داغون شده انقدر باید کار کنه. گرونیه. نمیرسونه که. ولی دیگه چاره ایی نیست. زندگی همینه دیگه ...

حقوق داره پدرش؟

به تک بچه نیست ذات طرف مهمه داداش خود من از بابای خودم که بازنشسته بود و یه آب باریکه داشت توقع داش ...

تک بچه تاثیر داره پدر و مادر ها تک بچه رو اوس میکننن اخرش پشیمون میشن

2706