2726

بچها کی رو ک میشناختید کرونا گرفته؟

بگین دعاتون کنم هرموقع خواستین♡.توی تاپیک هایی ک میخوان واسشون دعا کنید من رو تگ کنید. شما هم اگه دوست داشتید دعام کنید♥️♥️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

ما ک خدا رو شکر اینقدر هیچ کس نگرفته تازه اصفهانم هستیم با خودم گفتم عصن نکنه کرونا نیس الکیه😂😁 بخدا

بگین دعاتون کنم هرموقع خواستین♡.توی تاپیک هایی ک میخوان واسشون دعا کنید من رو تگ کنید. شما هم اگه دوست داشتید دعام کنید♥️♥️

کوچه پشتی ما طرف کرونا گرفته مردیکه احمق هرروز میاد تو کوچه وخیابون همه جا میگرده ما دیگه بیرون نمیریم میترسیم چنتا خونه پایین تر یه مغازه هم بود گفتم خدایا این چرا چند روزه بستس نگو کرونا گرفته معلوم نیس چند نفر ادم پیش این کرونا گرفتن دیگه پلمپش کرده بودن مغازه رو  

امضامو تااخر بخون😁کبوتر با کبوتر باز باران با ترانه میخورد بر بامش بیش برفش بیشتر آمدی جانم به قربانت ولی حالا چرا عاقل کند کاری که باز آید به کنعان غم مخور خربزه با پوست موزو میندازی زمین هوا میره نمیدونی تا کجا میره !! بیا یه بازی 😁                                                                                        ریپلای کن  بگو چه امضای باحالی داری اونوقت یه نفر نظرتو میخونه و میاد امضای منو ببینه و میبینه خبر خاصی نیست. در واقع ما موفق شدیم یکیواسکل کنیم😂😂‌‌    

فامیلای ما هیچکس نگرفته. ایشاالله که هیچکس نگیره ولی خیلی برام عجیبه. اخه اصلا رعایت نمیکنن.

دارم وسایلمو میفروشم. عکس همه رو تو پیج گذاشتم.اگه خواستی یه نگاه بنداز شاید چیزی احتیاج داشتی.😘😘 mohajerat_forush
داییم و پدربزرگم و عمع و دخترعمه و دامادعمع های شوهرم  داییم فوت کرد    

اوههه حتما رعایت نمیکردن

امضامو تااخر بخون😁کبوتر با کبوتر باز باران با ترانه میخورد بر بامش بیش برفش بیشتر آمدی جانم به قربانت ولی حالا چرا عاقل کند کاری که باز آید به کنعان غم مخور خربزه با پوست موزو میندازی زمین هوا میره نمیدونی تا کجا میره !! بیا یه بازی 😁                                                                                        ریپلای کن  بگو چه امضای باحالی داری اونوقت یه نفر نظرتو میخونه و میاد امضای منو ببینه و میبینه خبر خاصی نیست. در واقع ما موفق شدیم یکیواسکل کنیم😂😂‌‌    
فامیلای ما هیچکس نگرفته. ایشاالله که هیچکس نگیره ولی خیلی برام عجیبه. اخه اصلا رعایت نمیکنن.

ما هم رعایت کم میکنن ولی چون انرژی مثبت دارن نمیگیرن ینی براشون مهم نیست ولی اونایی ک میگیرین حتمن میترسن ک میگیرن ما ک اصفهان هیچکس عینه خیالش نیست فق ما تو قرنطینه ایم مثلا ۳ روز یبار میریم بیرون😁😂

2706