2733
2734
عنوان

دخترم دائما غرمیزنه😥😥😥😥

329 بازدید | 24 پست

ازصبح تاشب میگ من تنهام نی نی بیار هرکاری هم بگید کردم ی دنیا اسباب بازی داره هرروز می‌بریم میگردونیمش حوصلش سرنره وهزارکاردیگ اما باز میگ نه من نی نی میخوام. شرایط بچه دومم ندارم هم مالی یکم سختم میشه هم اوضاع مملکت وآینده والانم ک کرونا نمیدونم چیکارکنم دیگ واقعا😔😔

من دچارنقص عضلانی هستم😢😢😢😢                         وقتی میخندم لپام چال میشه😅😅😂😂😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم همینکارارو کردم ده سالگیم مامانم برام خواهر اورد ☺️

دائما جنگ میکنه باهام امروز میگ میرم از تو شیکم عمه نی نی میارم خودم بزرگش میکنم😂

من دچارنقص عضلانی هستم😢😢😢😢                         وقتی میخندم لپام چال میشه😅😅😂😂😂😂
2728
مرحله اول:لپشووووووو از طرف من یه بوس محکم کن مرحله دوم:خدا روزی رسونه 🙂😍دوس داره خب بچه

فدات شم 🥰

گیرم شدیدا نمیتونم تصمیم بگیرم😶

بخاطر حرف بچه خودتو درگیر نکن حوصله داری بچه خیلی دردسر داره .... ی مدت بگه بعد ببینه محل نمیزارید ا ...

اینقدرکم محلی کردیم ک نگو ک مثلا ازسرش بیوفته مثل این بچه های افسرده شده

2738
دائما جنگ میکنه باهام امروز میگ میرم از تو شیکم عمه نی نی میارم خودم بزرگش میکنم😂

نه من ازینکارا نمیکردم 🤣🤣🤣

ولی راستش خواهرم الان تو سن نوجوونیه خیلی بداخلاق شده بعضی وقتا از اینکه‌خواستمش پشیمون میشم 

ولی به طرز وحشتناکی منو دوس داره 

خودش همیشه میگه تورو از مامان و بابا بیشتر دوس دارم

لطفا برای رسیدن به حاجتم یه صلوات مهمونم کنید😇  اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم🤲🏻

بچه دار شدن خیلی سخت شده تو این زمونه با این همه گرونی 

دختر من چهارسالشه ، اونم چند باری بهم گف ، گفتم باید بریم تو خونه ی بزرگتر تا جا واس نی نی داشته باشیم 

، قانع شده فعلا😂😂

بچه دار شدن خیلی سخت شده تو این زمونه با این همه گرونی  دختر من چهارسالشه ، اونم چند باری بهم ...

دختر من شدیدا روی چیزی سه پیچه

نه من ازینکارا نمیکردم 🤣🤣🤣 ولی راستش خواهرم الان تو سن نوجوونیه خیلی بداخلاق شده بعضی وقتا ...

خواهر که جواهره 🥰

بگو همون برو از تو شکم عمه ات درار ،،،،عزیزم یه وقت به دل بچه گوش نکنیا واقعا آدم همون یه دونه رو به یه جا برسونه به خدا پس فردا عین ما که زبونمون رو مادرمون بلنده میگن چرا مارو دنیا آوردی چرا بقیه تو رفاهن و مانیستیم بهش بگو بچه رو خدا میده سهم ما هم فقط تو بودی خیلیا خاله ها و عموها تو دنیا هستن که یه دونه نی نی هم ندارن اگه ما نی نی بیاریم دیگه به اونا نمیرسه بگو دلت میاد بقیه غصه بخورن؟بچه رو با حرف و زبون خودش قانع کنید موفق و خوشبخت باشید

2706