2726
عنوان

احضار روح درسته؟ تجربه دارید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1208 بازدید | 166 پست
یعنی هم چیزی اصلااااااا هست؟؟چیزی هم میبینی یا فقط توهم اینکه این اتفاق میفته رو داری؟

خوابم یا نیمه خواب ، من تا مدت ها پیش فکر میکردم طبیعیه از میل جنسیم هست خوابام ، بعد یسری مسایل دیگه‌بود پیش دو نفر که تو این کارا بودن اوونا گفتن بهم  ، بازم صد در صد نمیتونم بگم حقیقته ، ولی خب یکیشون دکتر طب سنتی بود تو عرفان حلقه هم مستر بود میدونم که جنو و موکل داشت ، اوون گفت همون که شبا میاد همبسترت میشه معشوقه جنیت هست 

ده سال این خوابارو دارم نماز و قران هم فایده نداشته 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ترسناک نیستن بستگی داره من از قیافشون خوشم میاد  به نظرم خوشگلن  اما من ممنوع شدم از دی ...

خوب یکم توضیح بده ما از این اطلاعات ممنوعه فقط چیزی شنیدم اولین کسی هستی ک واضح در موردشان صحبت میکنی و میگی رابطه داری 

2728
ترسناک نیستن بستگی داره من از قیافشون خوشم میاد  به نظرم خوشگلن  اما من ممنوع شدم از دی ...

خوشگل واقعا  موی سیاه بلند  ناخن دراز چشم سیاه  لباس  سفید پا نداره نیم متر از زمین فاصله دارن داداش تو بهشون میگه خوشگل 

خوب یکم توضیح بده ما از این اطلاعات ممنوعه فقط چیزی شنیدم اولین کسی هستی ک واضح در موردشان صحبت میکن ...

من برا کمک و دادن اطلاعات اومدم

بگم که جنیان حق انجام هیچکدوم از این کارا رو ندارن و نداشتن

اما ما داریم با همین احضار های بیجا 

این حق رو بهشون میدیم

میشه درخواست بغرستی من فرستادم ولی تو لیست دوستام ندیدمت 🤔

بله عزیزم ولی اگه در مورد احضار هست نه چون خیلی سال گذاشتم کنار خیلی اسیب دیدم دوست ندارم تکرار کنم 

کاربر قدیمی هستم
از لحاظ قیافه زیبایی؟

از خود تعریف نباشه اره 🙈😅 حالا شاخ نیستم ولی تو هر دوره دانشگام منو جز دو نفر اول زیبای کلاس طبقه بندی میکردن ، بازم سلیقه ای هست این چیزا 

من برا کمک و دادن اطلاعات اومدم بگم که جنیان حق انجام هیچکدوم از این کارا رو ندارن و نداشتن اما ما ...

همین منم شنیدم با ما هیچ کاری ندارن ولی اگ ما باهاشون کار بگیریم دیگه ول مون نمیکنن

2706