2410
2553

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

بارها به این باور رسیدم

خیلی دلم گرفته از خیلیا،انقد دوس دارم منم مث بقیه امضاهای فلسفی و شعرمعر بزارم حافظم یاری نمیکنه برا تقویت حافظه چیزی میدونین بگین براتون صلوات بفرستم😊😊

خدارو شکر روزی مام بدنیست اما الان انگار همسرم میخواد شریک بشه هر چی مشتری اون میاره درحالی که شوهرم چندسال تو این کاره خیلی زحمت کشیده اینم بکما اونم دنبال مشتری نمیره مشتری خودش میاد بعدخیلیم منم منم میکنه اعصابم خوردسده

2714

دقیقا امشب همش دارم بهش فکر میکنم

حساب کتاب این دنیا رو نمیفهمم

خودمو هلاک کردم و جون کندم و درس خوندم و کار کردم هنوز یه مسافرت به دلخوش نرفتم و فقط زورمون میرسه ضروریات زندگی رو فراهم کنیم

یه آشنا هم داریم زن و شوهر تک فرزند هستند

مامان این خونه کادو میخره 

بابای اون ماشین هدیه میده

پدرشوهر باغ به نام عروس میکنه

مادرزن سفر اروپا مهمونشون میکنه

نوش جونشون ولی خدایا به یکی اینقدر میدی اصلا نمیدونه باهاش چیکار کنه

ما هم 24ساعته میدوئیم آخرش هیچی

خدایا مرسی

کاربری سوم منه      سعی میکنم دیگه زبونمو کنترل کنم  

من به روزی خیلی اعتقاد دارم، فقط هم روزی رو تو پول نمیبینم، همسر خوب، خانواده همسر خوب، فرزند خوب، سلامتی روحی و جسمی، مسافرت، تحصیلات، شغل و... به نوعی روزی هستند. من حتی اینکه چه کتابی رو انتخاب میکنم برای مطالعه رو هم روزی میدونم!

ممکنه همه فکر کنن که پول باشه اینا هست ولی پولدار میشناسم که انگار روزیش نیست از پولش استفاده کنه بااینکه خسیس هم نیست!

صلّی الله علیک یا اباعبدالله... چرا به داد دل من نمیرسد اشکم؟ بخوان برای نگاهم نماز باران را...