2737
2734
عنوان

افسردگی بعد از زایمان

76 بازدید | 11 پست

سلام من هفته 25 رحمم باز شد و ناچارا زایمان کردم اونم طبیعی تو شرایط سخت کرونا و خیلی دردناک چون گفتن بچه نارسه و اگه بیمارستان خصوصی سزارین کنم هزینش خیلی میشه بزارن دستگاه

خلاصه همه ارزوهام برای یه زایمان راحت از دست رفت خیلی عذاب کشیدم بعدش رفتم پیش مشاور و گفت افسردگی گرفتم الان سه ماه میگذره هیچ حسی به بچم ندارم همه هم سرزنشم میکنن میگن مادر خوبی نیستم حتی از نحوه لباس پوشوندن به بچه هم ایراد میگیرن خسته شدم اگه میشه راهنمایی کنید هرکس تجربه این چنینی داره

به امید زندگی بهتر

به دکترمراجعه کردی عزیزم؟

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
میشه از حالت هات بگی؟ مثلا حسی ب بچت نداری... یا دوسش نداری... یا بی حوصله؟ ب چی فکر میکنی‌‌؟

راستش هیچ حسی بهش ندارم انگار بچه خالمه بعضی وقتا هم ازش متنفر میشم حس میکنم اون باعث اذیت های من شده طفلی بچه آرومی هست حس میکنم اونم منو دوس نداره اصلا وابسته نیس

به امید زندگی بهتر
بله به همسرم گفت باید توجه و مراقبت کنه ولی اون عین خیالشم نیس 

وااای خیلی بده که 

خودتم باهاش حرف بزن

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
2738
برو دکتر منم تو درمانم اما خیلی ب خودم روحیه میدم

سلام عزیزم بهتری؟

من فکر میکنم که مشکل از طرحواره ذهنتون باشه... شما تا وقتی که به این فکر میکنید ک اون باعث اذیتای شما شده... یا .... این باعث میشه احساس بی حوصلگی و بی تفاوتی بهتون دست بده... من پیشنهاد میکنم که شما سعی کنید که طرز تفکرتون رو تغییربدین...که کم کم هم احساسات و هم رفتار ِ شما تغییر کنه.

سعی کنید که بنویسید... درباری احساسات و افکاریی ک دارین اینطور ب خودتون بیشتر کمک میکنید و متوجه ضعف ها تون میشین...یادتون باشه که اون کوچولو دوست داشتنی زادهی شماست و شما مسئولش هستین...

راستی پیشنهاد میکنم که یه لیستی هم از کارهایی ک حالتون رو خوب میکنه بنویسید...و سعی کنید در کنار بچه داری... کارها و برنامه های کوچیکی واسه خودتون داشته باشین... اینطور هم حال و هواتون عوض میشه و هم انگیزه تون بیشتر میشه