2737
2734
عنوان

اگ ی پسرو ی دخترو با هم بگیرین...

2558 بازدید | 176 پست

آبجیم سرشب میگفت دوستش به بهانه خونه خواهرش که شب تنهاس، با دوست پسرش میخواد بره باغ و دور دور و... ساعت 4صبح میره خونه. 

حالا دوست پسرش چجوریه؟ (قابل توجه خانمایی ک زود زود قهر میکنین میرین خونه باباتون) یه مرد زن و بچه داره ک زنه قهر کرده رفته بچشو گذاشته پیش یارو. اینم انگار نه انگار زنی داره. عشق و حال میکنه. میگفت با پسر همسایشونم ک زن داره تازه زنشو عقد کرده اس بازی میکنه. اونم بهش گفته یه شب زنمو میپیچونم بیا بریم عشق و حال. 

آدم چقد باید کثیف باشه ک بره با مرد زن دار. 

چقد باید جرات داشته باشه، باباش ی آدم تعصبیه اگر بفهمه....مادرشم مریضه حالش خیلی بده بفهمه از غصه میمیره.  

اگر با یه پسر بگیرنش چیکار میکنن؟ بازداشتشون میکنن؟ حالا تو خونه نه، توماشین و دور دور بگیرن چی؟ 

قرار نیست هم نظر هم نبودیم دشمن هم باشیم😉 یاد بگیریم نظراتمونو محترمانه بهم بگیم ...دل همو نشکنیم

عجب دوره زمونه ای شده

بعضیا مثل سگ هار پاچه میگیرن                          منت بر سر بنده حقیر گذاشته و لایک نفرمایید.                                                                     با تشکر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا باید بگیرنشون حالا

در اولین نگاه عاشقت شدم😍 آخه من مامانت هستم🤱🏻 🌸دختر نازم رو خدا بهم داد ، ممنون ازش که اون همه خواستن منو بی جواب نذاشت🧸🧸 پسرم خودت خواستی بیای ، اما منو بابا و آجی با قدم گذاشتنت تو دلم خیلی سوپرایز شدیم الان منتظر امدنتیم خیلی زیاااااد (من داداش ندارم یه حس خاصی دارم🤭 خونه ای که توش پسر باشه یعنی چجوریاست؟ 😍)🧸🧸
2728

هه حرف تاپيك اخر منو زدي

ك همه ميگفتن وااااي چرا دروغ ميگي واي اينجا سرزمين عجايبه

🌼و خدايي كه به شدت كافيست🌼كاربر قديمي...متاهل و البته متعهد😍💍تيكر بارداري نيست براي رسيدن به حاجت ها و خواسته هام📿🥺التماس دعا دارم از همتون😍خدايا تو بهترينهارو برام رقم ميزني پس خودمو زندگيمو آيندمو به تو سپردم...♥️🙏🏻ميشه واسه حاجتام يه صلوات بفرستيد گنا دالم🥴💓گر نگهدار من آن است كه من ميدانم شيشه را در بغل سنگ نگه ميدارد🌊🌸خدايا بابت سلامتي كه بهم دادي شكرت😍♥️لا حَولِ وَلا قوُهً اِلا بِالله العَليُ العَظيّم🌼

قابل توجه شما اون یارو که زنشم ور دلشه باز میره هرزه بازی

پس وقتی ذات کثیف باشه به بودن یا نبودن زن ربط نداره 

اون زنیم ک میره  خونه  باباش از رو مستی نیست از خستگیه

دوست عزیزی ک اینو میخونی...از ته دل میگم امضای خدا پای حاجت دلت❤❤                                          اینو یادت باشه رفیق *همیشه آخرش خوبه،اگه بد بود بدون  آخرش نیست*
2738

منو داداشمو تو پارک گرفتن😂😂هی داداشم قسم میخورد خواهرشم هی میگفتم نه دوس پسرمه😂😂😂

بی تو، بی فایده و بی هیجان است جهان🌍😖             مثل یک پنجره ک منظره اش دیوار است🖼🧱

اون دوتا مرتیکه رو از با سن اعدام بکنن

روی او دختره هرزه آهک و اسید بریزن

تا عبرتی شود برای سایرین

🌾برای ظهور آقامون امام زمان ع صلوات🌾هرکس میخواد براش آیه الکرسی بخونم منو تگ کنه🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجه 🌹
2706