2726
عنوان

دعوا عروس و مادرشوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 904 بازدید | 40 پست

ایول ب باباش پدر کوه عشق بابای منم اینجوری بود اما من وقتی نوجون بودم از دستش دادم اما دامادمون هر وقت اسم بابام میاد به احترام اسمش پامیشه یعنی از مردشم حساب میبره اما من بی پدر ،شوهر کردم هربلایی دوست داشتن سرم اوردن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
کاش اینجوری بشه   امضاتو میگم خیلی قشنگه

کاش😿

یک دفعه عرق‌کرده از خواب می‌پریم و می‌بینیم همه‌‌ی چیزهایی که توی این سال‌ها دیدیم کابوس بوده و هنوز سال هفتاد و هشته. صبح توی مدرسه خوابمون رو تعریف می‌کنیم و بغل دستی‌مون خمیازه می‌کشه و می‌گه ول کن این چرت و پرت‌هارو، دیشب سریال روزگار جوانی رو دیدی؟!⬅(موافقی یه سر به پیجم بزنی؟😻elqueno1367)
حالا من اگر به قتل برسم،بابام با دست و گل و شیرینی میره ملاقات قاتل میگه ببخشید حتما دخترم کاری کرده ...

دمت گرمممم دقیقن

تاپیک بامداد خماروزن فعلی۶۰/۸۵💚.وزن هدف۵۵💚قدم۱۶۵💚گروه سبز💚
من همسایشونم مادره تو حیاط بلند بلند نفرین عروسا میکنه خوب طاقت داشتن والا 

والا نمیدونم چرا بعضی آدم ها اینقدر میتونن عوضی باشن

با دین یا بدون دین ،انسان های خوب ،کار های خوب می کنند و انسان های بد ،کار های بد.....اما برای اینکه انسان با ظاهر خوب بتواند کار های بد بکند ...... قطعا به دین نیاز دارد......!
توروخدا بگو درووووووغ میگی؟؟؟اعصابم بهم ریخت...

باور کن راست میگم اصلا من حرف نمیزدم بقیه داشتن صحبت میکردن مراسم تعزیه پدرم بود بچه برادرم خل بازی زیاد در میاره تربیت نداره بقیه هم میگفتن این چرا اینحوریه یکی جمعش کنه ابروریزی میکنه تو مراسم مامانم هم یدفعه این حرف و به من زد اصلا همه خشکشون زد من خودم دهنم باز موند دیگه هیچی نگفتم چون واقعا از موفقیت من خوشحال نمیشه طلاقم گرفتم من و انداخت بیرون گفت تو ابرو من و میبری مطلقه راه نمیدم😐 ولی دستش درد نکنه من مرد بار اومدم

من که پدرم فوت کرده ولی من کوچکترین مشکلی داشته باشم مامانم خوشحال میشه 

چرا؟؟؟؟ چرا این حس میکنی؟؟؟تا حالا شده خواسته باشه زندگیت بهم بزنه ؟؟؟من مادرم سه بار زندگیم بهم زد ...دفعه سوم البته نزاشتم ....

2706