2410
2553
عنوان

با شوهری که فیلمای ناجور میبینه باید چه برخوردی کرد؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1337 بازدید | 68 پست
منم تعجب کردم:| البته که کار درستی نیست ولی نه اونقدرکه به خاطرش یه زندگیوبه هم زد!

نمیدونم چطوریه که طلاق برای بعضیا خیلی راحته ولی برای من واقعا سخته هیچ وقتم به هیچکس نمیگم جداشو

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خیلیا میبینن،من زیاد برام ازار دهنده نیس،بعضیا بی دلیل میبینن از رویه اعتیاد

من همش فکر میکنم نکنه منو دوست نداره میره سراغ این چیزها ؟البته تو رفتارش واقعا دوستم داره ولی فکر اینکه چرا این فیلمارو میبینه دیوونم میکنه

نمیدونم چطوریه که طلاق برای بعضیا خیلی راحته ولی برای من واقعا سخته هیچ وقتم به هیچکس نمیگم جداشو

آخه چیزیم که میگی خیلی مشکل حادی نیست 

اگه دوست داره بهت احترام میزاره اخلاقشم خوبه چیزی نیست که نشه حلش کرد

آخه کی واسه خاطرپورن جدامیشه!مگه خیانته؟

2720
من همش فکر میکنم نکنه منو دوست نداره میره سراغ این چیزها ؟البته تو رفتارش واقعا دوستم داره ولی فکر ا ...

به نظرم اگه اهمیت ندی ازسرش میفته چیزمهمی نیست بیخودی اوقات خودتوتلخ نکن

اینروزاانقدرزندگی سخت شده مردم انقدردغدغه دارن که خیلی این مسائل توچشم نیست

من همش فکر میکنم نکنه منو دوست نداره میره سراغ این چیزها ؟البته تو رفتارش واقعا دوستم داره ولی فکر ا ...

نه به نظر من که بحث دوست داشتن نیست این طور که مشخصه فقط یه لحظه غلبه ی هوس باعث این کار میشه...همون طوری که ما مثلا تمام تلاشمونو میکنیم غیبت نکنیم ولی توی جمع نمیتونیم از لذتش بگذریم...اون کار توی لحظه اتفاق میفته که خیلی مهمه آدم اون لحظه چه تصمیمی بگیره

💜اللهم صل علی محمد و آل محمد
2714

90%مردم ایران نگاه میکنن نترس دختر خوب 

تازه همه میگن نگاه کنیم چیزی یاد بگیریم 😂

الان دخترا پر رو گوشیشونه 

بهتره به زندگیت به خوبی و خوشی ادامه بدی کمتر گیر بدی 

عوض نشید تعویض میشید
نه به نظر من که بحث دوست داشتن نیست این طور که مشخصه فقط یه لحظه غلبه ی هوس باعث این کار میشه...همون ...

آخ گفتی دقیقا همینه تولحظه نمیتونه خودشو نگه داره ومنم همینطورم توجمع که برم یعنی شروع میکنم غیبت پشت غیبت

،

اصلا ربطی به دوس داشتن نداره.....لذت بخشه ازاول دیده عادت کرده،یه مقوله جداس هیچ ربطی به حسش به تو نداره،یه جوری ساختنشون که به شدت جذاب واعتیاد اورن،یه سری ادما دوس دارن رابطه جنسیه دونفر دیگرو نگاه کنن ،دسته خودشونم نیس،اینو گفتم که الکی به خودت ربطش ندی وفکرنکنی دوستت نداره یا تو سیرش نمیکنی....

2706