2726
عنوان

با شوهری که فیلمای ناجور میبینه باید چه برخوردی کرد؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1345 بازدید | 68 پست

بنظرم بشین باهاش حرف بزن 

بگو تو شوهر منی من دوست ندارم بدن لخت زنای دیگه ببینی همون جوری ک تو دوست نداری من مال مردا ببینم 

بگو اینجوری ب من توهین میکنی ک توی رابطه جنسی کم میذارم انگاری ....استارتر بگو گوشی داشته باش اما درست استفاده کنه 

حالا تو گوشی خودش نبینه همکاری دوستی 

هنوز دیر نیست هنوز صبر من ب قامت بلند آرزوست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

ببین عزیزم این خیلی مهمه که در این باره باهاش صحبت کنی یعنی با دعوا راه به جایی نمیبری این خیلی خوبه که گوشی رو کنار گذاشته این نشون میده که خودش هم از دیدن اون فیلم ها ناراضیه فقط یه وقتایی هوس و شیطون باعث میشه سمت این چیزا بره ولی به نظرم کاملا منطقی باهم صحبت کنین و باهم دنبال راه چاره بگردین چون نه شما و نه ایشون از این وضعیت راضی نیستید...ان شاءالله خدا کمکت کنه...در ضمن تو این زمینه و همه ی زنینه های همسرداری بهترین راهکار قوی کردن ارتباطاتتون با خداونده...هر روز چند دقیقه با خدا صحبت کنید و ازش بخواهید مهرشما رو جوری به دل خمسرتون بندازه که هیییییج وقت دلش نخواد سمت فیلم و عکس زنای دیگه بره

💜اللهم صل علی محمد و آل محمد
2728

وقتی خانمی متوجه می‌شود شوهرش پنهانی فیلم و کلیپ‌های پورنوگرافی تماشا می‌کند، این که چطور با او برخورد کند، مسئله بسیار مهمی است. «لازم است همان دفعه اولی که خانم متوجه این مسئله شد خیلی دوستانه و صریح احساس خودش را در این‌باره با آقا در میان بگذارد و بگوید از اینکه همسرش مشغول دیدن این فیلم‌هاست چه احساسی دارد و این باعث ناراحتی ا‌‌ش می‌شود. آقا هم باید توضیح بدهد که به چه علت این فیلمها را تماشا میکند. در این زمان نوع بیان خانم و اینکه چطور مسئله را بیان می‌کند مهم و تعیین‌کننده است. خانمها در این شرایط نباید به شکل هجومی و پرخاشگرانه و با لحن سرزنش‌آمیز با همسرشان صحبت کنند. خانم باید به همسرش بگوید مثلا من ساعت 2 شب بیدار شدم و تو را در حال دیدن فیلم مستهجن دیدم و از این بابت حس خوبی ندارم و بعد منتظر شود تا آقا به این مسئله جواب دهد. تنها در این صورت است که می توان مشکل را با صحبت کردن حل کرد.»

گاهی اوقات خانم ها به محض فهمیدن این موضوع احساس چندش‌آور و ناراحت کننده ای را تجربه میکنند تا جایی که شاید حتی این مسئله رابطه جنسی‌شان را تحت تأثیر قرار دهد. اما این رویکرد نه تنها مشکل را برطرف نمی‌کند که باعث بروز مشکلات بیشتری خواهد شد:« خانم‌ها نباید این‌طور به موضوع نگاه کنند چون آن وقت دچار ناراحتی و عذاب فراوان می‌شوند. همان‌طور که گفتم گاهی اوقات مردها یا حتی زنان این فیلم ¬ها را به دلیل کنجکاوی که در خصوص مسائل جنسی دارند نگاه می¬‌کنند. آقایان هم باید در این موارد اقدام به دلجویی از همسرشان کنند؛ به او بگویند که دوستش دارند و بخاطر لذت نبردن از رابطه¬‌ی جنسی‌شان نیست که به سمت نگاه کردن این فیلم‌ها می‌روند. بگویند که برای همسرشان جایگاه و ارزش خاصی قائل هستند و از رابطه با او لذت می¬برند

واقعا بعضيا فك ميكنن زندگي زناشويي مثل يه رابطه دوس پسر دوس دختريه

شايد مشكل يه نفر با يه حرف كلا مسيرشو عوض كنه و حل شه و بعضيام با يه تلنگر جدا شو كلا فكرشون ب سمت جدا شدن برن 

لطفا هرچي ميشه تز الكي نديد 

جداشو جداشو

خيلي بدهكاريم وامم جور نميشه ميشه برا اينكه وامم جور شه دعا كنيد خيلي ممنونتون ميشم❤️زهرام
2706