2726

چه دردسری ؟؟ واقعا نمیدونی؟

کاربر ۹۳ هستم به علت خرید گوشی جدید و فراموشی کلمه عبوربا کاربری جدید اومدم گفتم ی وقت زشت نباشه از قدیمی بودنم نگم😀  اگه کسی میدونه چجوری میشه کاربریمو برگردونم که خیلی دوسشم دارم راهنمایی کنه اینم بگم اون شماره ای که باهاش کاربری رو ساخته بودم رو هم یادم نیست😐😒 چون بعدش خطمو عوض کردم هرکاری میکنم شماره نصفه یادم میاد😐 دیگه همین دیگه😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بچه دوست من یکسالشه ...هنوز نمیتونه بغلته بخزه حرف بزنه نمیتونه کپ بشه به شکم

خودش نمیتونه بشینه اگر مامانش بشونتش بیست دقیقه میشینه بیشتر نمیتونه

هنوز مادرشو زیاد نمیشناسه یعنی باهاش میخنده اما بگی مامان کجان نمیفهمه

دوستم خیییلللییی نگرانه ....طبیعی؟

میشه برای مادر شدنم صلوات بفرستی  «رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ» بزودی با دعای خیر شما در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد  
بچه دوست من یکسالشه ...هنوز نمیتونه بغلته بخزه حرف بزنه نمیتونه کپ بشه به شکم خودش نمیتونه بشینه اگ ...

نه طبیعی نیست حتمابایدببرش دکتر البته بچه یکساله حرف نمیزنه

از باغ میبرند که چراغانیت کنند/تا کاج جشنهای زمستانی ات  کنند/پوشانده اند صبح تورا ابر های تار/تنها به این بهانه که بارانیت کنند/یوسف به این رهاشدن از چاه دل میند /اینبار میبرند که زندانی ات کنند/ای گل گمان مبر به شب جشن میروی/شاید به خاک مرده ای ارزانیت کنند/یک نقطه بیش فرق رحیم ورجیم نیست/از نقطه ای بترس که شیطانیت کنند/آب طلب نکرده همیشه 
نه طبیعی نیست حتمابایدببرش دکتر البته بچه یکساله حرف نمیزنه

حرف اره..ولی اصصصلا چیزی نمیگه در حد به به و ....

فقط به کمر خوابیده

میشه برای مادر شدنم صلوات بفرستی  «رَبِّ لا تَذَرْنی‏ فَرْداً وَ أَنْتَ خَیْرُ الْوارِثینَ» بزودی با دعای خیر شما در این مکان تیکر بارداری نصب میگردد  

خیلی سخته من دختر دایی مامانم سندرم دان داره. نمی تونه بره دستشویی نمی تونه خودشو کنترل کنه بد خلقه چاق شده یه بچه با قد یک مترو شست  صدوبیست کیلو وزن داره. مادر هم نداره فک کن کلاس هشتمه باباش می برتش دسشویی😔😔😔😔