2733
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
دقیقا روز اول عید

فک کنم میگن 700 ..800هزاره ؟شمام برای کرونا بود ؟میشه بگی چکار باید کرد برای انجامش ممنون میشم کحا مراجعه کرد و نحوه انجامش چطوره چیزی لازم هست ببریم

فک کنم میگن 700 ..800هزاره ؟شمام برای کرونا بود ؟میشه بگی چکار باید کرد برای انجامش ممنون میشم کحا م ...

مگه علائمی داری

خدایا شکرت که منو همسرم تا عید مامان بابا میشیم خودت قولشو بهم دادی مطمئنم نمیزنی زیر قولت🤲 این خواسته من به صلاح نبود و من قبل عید مامان نشدم خیلی گریه کردم ولی😭 دوباره سرپا شدم و از خدا خواستم سال 1402 بهم فندوقموو بده 🤲❤️ شمام سه صلوات برای سبز شدن دامن من و خواهرم بفرستید 🌹🌺تا بیام بگم باردار شدیم 
فک کنم میگن 700 ..800هزاره ؟شمام برای کرونا بود ؟میشه بگی چکار باید کرد برای انجامش ممنون میشم کحا م ...

من جایی بودم که بعدا مشخص شد شخصی کرونا داشته

چون دارو مصرف میکنم و های ریسکم رفتم اسکن ریه

بیمارستان خصوصی رفتم که خلوت باشه

خیلی عالی

سریع

خوابیدم و عکس از ریه ام انداختن و همونجا مشخص شد مشکلی نیست شکر خدا.

🌸 مرنج و مرنجان🌸
2738
شوهرم تست خونش مشکوک گفتن سیتی انجام بده التهاب خون و گلبول سفیدش بالا بود

علائمشون چی بود ک رفتن تست دادن

کجا زندگی میکنید

خدایا شکرت که منو همسرم تا عید مامان بابا میشیم خودت قولشو بهم دادی مطمئنم نمیزنی زیر قولت🤲 این خواسته من به صلاح نبود و من قبل عید مامان نشدم خیلی گریه کردم ولی😭 دوباره سرپا شدم و از خدا خواستم سال 1402 بهم فندوقموو بده 🤲❤️ شمام سه صلوات برای سبز شدن دامن من و خواهرم بفرستید 🌹🌺تا بیام بگم باردار شدیم 
من جایی بودم که بعدا مشخص شد شخصی کرونا داشته چون دارو مصرف میکنم و های ریسکم رفتم اسکن ریه بیمارس ...

خداروشکر یعنی ارتباط مستقیم داشتید

من جایی بودم که بعدا مشخص شد شخصی کرونا داشته چون دارو مصرف میکنم و های ریسکم رفتم اسکن ریه بیمارس ...

الحمدلله 

باید چیزی همراه خودت ببری 

میگن الودس محیطش باید چند تا ماسک زد

روپوش میخواد؟

الحمدلله  باید چیزی همراه خودت ببری  میگن الودس محیطش باید چند تا ماسک زد روپوش میخواد؟

نه هیچی

حتی دستور پزشک هم لازم نبود

منم از ترس الوده بودن اینقدر هزینه کردم که جای مطمئن برم

وگرنه بیمارستانهای دولتی خیلییییی ارزون تر هست.

🌸 مرنج و مرنجان🌸
2706