2703
2553

کسی میشه بهم بگه؟ لطفا

مرسی عزیزان

خدایا شکرت❤🌿مهم نیست که چقدر تحصیل کرده ای ، چقدر با استعدادی یا چقدر ثروتمندی ، نحوه رفتارت با دیگران خود همه چیز را راجع به تو می گوید..التماس دعا دارم🌹
پراید ک ندارن

چی دارن پس

میشه بگید

و راهشم بگید؟

خدایا شکرت❤🌿مهم نیست که چقدر تحصیل کرده ای ، چقدر با استعدادی یا چقدر ثروتمندی ، نحوه رفتارت با دیگران خود همه چیز را راجع به تو می گوید..التماس دعا دارم🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

باید گواهی داشته باشی

هیچ پلاکی به اسمتون نباشه یا از فک پلاک سه سال گذشته باشه 

پراید هم ندارم تیبا بود و ساینا فکر کنم برو تو سایت سایپا بخون کامل

خدایا خودت مواظبش باش
2714

اول بروسایت اِمتا احرازهویت کن..بعدبروسایت ایران خودروثبت نام کن..کدملی شماره کارت بانکی.شماره شبا.کدپستی.شماره گواهینامه وشماره همراهی که بایدبه اسم خودت باشه.‌ایناواسه ثبت لازمه

چی دارن پس میشه بگید و راهشم بگید؟

برید سایت ساپیا خودروهایی ک واسه فروش فوق العاده گذاشتنو ببینین و ثبت نام کنین بعدم ماشین مورد نظرو انتخاب کنین من ایرانخودرو اسم نوشتم از ماشینای سایپا خبر ندارم والا

اول بروسایت اِمتا احرازهویت کن..بعدبروسایت ایران خودروثبت نام کن..کدملی شماره کارت بانکی.شماره شبا.ک ...

مطمینید اول امتا؟؟؟

یا اول ثبت نام کنم یعدش اهراز هویت؟؟؟

2706